Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
iTools Son Sürüm İndir

iTools

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

iTools 3.2.1.0Üretici: iTools (Ücretsiz)iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes programına alternatif bir programdır

IOS Mobil Aygıtlar İçin Alternatif Program


iTools oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş itunes programına alternatif bir programdır. Küçük ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program kullanım açısından da farklı bir deneyime sahip olabilirsiniz.

iTools  programı eklediğimiz program resimlerinde de görüldüğü üzere onlarca anlamsız pencere olmadan dizayn edilmiş, istediğiniz klasöre yada dosya ya sadece bir kaç tıklama ile erişebiliyorsunuz. Ayrıca programa iPhone model cihazlarınıza sınırsız sayıda ses dosyasını direkt olarak zil sesi olarak aktarabilirsiniz. Bu olay iTunes de sadece 30 saniye ile sınırlandırılmıştır.

Program ios 9 ve tüm iphone modelleri 6S dahil olmak üzere uyumlu çalışmakta ve tüm iOS versiyonlarını desteklemektedir. Program sayesinde itunesin karmaşasından kurtulabilir ayrıca iTunesin ulaşmanıza izin vermediği birçok dosya yapısında da erişebilirsiniz.

Porgram özellikle iPhone, iPad ve iPod Touch ve iPad mini gibi mobil cihazlar için tasarlanmış küçük ve kompak bir yapıya sahip olmasına rağmen kullanış bakımından oldukça yüksek işlev kapasitesine sahiptir .

Genel anlamda özelliklerine şöyle bir göz atarsak:

- Program iPhone 1, 2, 3, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 6,6S iPad 1,2 iPod touch 1,2,3,4 ve diğerlerini sorunsuz bir şekilde desteklemekte.
- Tüm IOS işletim sistemleri ile uyumlu.
- Jailbreak yapılmış yada yapılmamış cihazlar ile çalışabilmekte.
- Tüm uygulamalarınızı yönetebilir.
- Video ,müzik ve resim dosyası gibi tüm medya dosyalarınızı yönetebilir.
- Video dosyalarınızı MP4 formatına, MP3 dosyalarınızı M4r formatına çevirebilir.
- Şarkı listesi editörleme,kişisel bilgilerinizi ve geçmişiniz tam olarak yönetme,Favori listesi oluşturma
- PC üzerinden SMS gönderme.

Ve daha bir çok işlemi rahatlıkla ve karmaşa içine girmeden yapabileceğiniz IOS uyumlu cihazlar ile çok uyumlu çalışan bir program olarak karşımıza çıkmıştır. iTunes kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan Mac mantığını da çalışma karmaşası iTools programında elemine edilmiş ve kullanıcı özellikle Windows işletim sistemi kullanıcılarının tarzında dizayn edilmiştir.

iTools Windows 98 ve sonrasında yayınlanmış olan bütün windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması sayesinde hemen her kullanıcıya hitap ediyor diyebiliriz. ayrıca Türkçe dil desteği olması da programın tercih nedenleri arasında yer alabilir. Programın en güzel yanlarından biri olan hemen hemen tüm işletim sistemleri ile de uyumlu çalışabilmesi programın katma değerini de arttırmış. Mac versiyonunu da sitemizden indirebilirsiniz.

Tüm bu üstün özellikleri kullanıcı dostu arayüzü ve genel hatları ile rahat bir kullanım için tasarlanmış program kesinlikle kullanılmaya değer diyoruz.

Not:Programın çalışabilmesi için bilgisayarınızda iTunes yüklü olması gerekmektedir. iTunes programına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- Ses Tonu Yapma özelliği, Veri Mirage, Süper Yedekleme, Dosya Gezgini, Hızlı Optimizasyon, Pil Ustası Özelliği, Gerçek Zamanlı Masaüstü, Flush Sihirbazı eklenmiştir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..

DiskAid
iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile bilgisayarınız ile senkronizasyon ve yönetim..