iTunes

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

iTunes 12.6.0.100Üretici: Apple (Ücretsiz)Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya yönetim programı.

IOS İşletim Sistemi Aygıtların PC Bağlantı Programı


iTunes, Apple IOS işletim sistemine sahip aygıtlar için bilgisayar senkronize ve dosya transfer programıdır, aynı zamanda bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir multimedya oynatma aracıdır. Günden güne yenilenen teknolojiler sayesinde ortaya çıkan mobil aygıtlar, özellikle Applenin başı çektiği şu günlerde bir çok mobil cihaz üretilmekte.

Bu aygıtların en popülerlerinden biri olan IOS işletim sistemine sahip olan iPad, iPhone, iPod gibi mobil cihazlar veya akıllı telefonlar bilgisayarlarınız ile iletişime geçerek akıllı telefon yada mobil aygıtlarınız da ki kontak bilgileri, resimler, müzik dosyaları, video dosyaları gibi dosyalarınızı bilgisayarınıza kopyalamak yada bilgisayarlarınızdaki bu tür dosyaları mobil aygıtlarınıza yada akıllı telefonlarınıza kopyalamanızı yada tüm bunları senkronize etmenizi sağlamak için geliştirilmiş en güncel programlardan biri Apple iTunes dir diyebiliriz.

iTunes son sürüm indirdikten sonra yüksek teknolojiye sahip olan iPad, iPhone, iPod gibi cihazlarınızı hem yönetebilir hemde bilgisayarınızda bir medya aygıt olarak kullanılabilir. program PC veya MAC üzerinde kullanılabiliyor olması apple nin yazılım kalitesini de beraberinde getirmektedir. iTunes ile PC yada Mac da bulunan video, resim yada müzik dosyalarınızı otomatik bulabilir dosyalar içerisindeki albüm kapaklarını kullanarak albüm resmi altında listeleyebilirsiniz.

Akıllı play list, son ayarlanan play list yada albüm ismine göre oluşturulabilecek çeşitli listeleme yöntemlerine sahip. Tüm bu özellikler video dosyaları için geçerli olmakla birlikte ayrıca alt yazı oynatma seçeneği de mevcuttur AAC teknolojisi sayesinde video ve ses dosyalarınızın kalitesini de arttıran program aynı zamanda başka bir ek programa gerek kalmadan multi medya dosyalarınızı DVD yada CD üzerini yazdırmanıza imkan vermektedir.

Program ayrıca akıllı cihazlarınıza video veya MP3 dosyalarını atarken otomatik olarak konvert ederek dosyalarınızı cihazınızın oynatabileceği formatlara düşürür ve bu işlemi yaparken en yüksek görüntü ve ses kalitesini sunar . Son olarak program sayesinde akıllı cihazlarınıza satın aldığınız yada yüklediğiniz ücretsiz uygulamaları b program üzerinden de yönetebilir silebilir yada yeni uygulamaları iTunes üzerinden satın alarak cihazlarınıza yükleyebiliyor olmanız programın kullanım alanını bir adım daha öteye taşıyor.

Genel hatları ile kalitesi tartışılmaz Apple yazılım kalitesi kullanım kolaylığı açısından ilk etapta zorlanabileceğiniz ama kısa sürede alışabileceğiniz bir program. IOS işletim sistemi aygıtlarınızı PC niz ile senkronize etmeniz için gerekli olan bu programın bilgisayarınızda yüklü olmasında fayda var diyor ve listemize geç de olsa ekliyoruz.

Program tabii ki Türkçe dil desteğine sahip ayrıca windows xp dahil windows 10 işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışıyor.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..

DiskAid
iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile bilgisayarınız ile senkronizasyon ve yönetim..