Java RunTime Environment

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Java RunTime Environment 8 Update 71 Ekran Görüntüsü

Java RunTime Environment 8 Update 71Üretici: Sun Microsystems (Ücretsiz)


Java RunTime Environment 8 Update 71 Ekran Görüntüsü

Java hem internette hemde lokal bilgisayarlarda kullanılan bir eklentidir ve bu eklenti olmadan hem bilgisayarınızda hemde web tarayıcınız üzerinde bu programları çalıştıramazsınız.

Java Güncelleme ve Yükleme Aracı


Java runtime Environment  (JRE), Java uygulamaları çalıştırmak ve java ile uygulama geliştirmek isteyenler için Bu Java Platformunu indirebilirsiniz. Java yazılımı online oyun oynamanızı, online olan kullanıcılarla herhangi bir program aracılığı ile sohbet etmenizi sağlayan altyapıyı programıdır.

Java öylesine gelişmiş bir altyapıdır ki siz farkında olmasanız da birçok uçak şirketinin uçaklarda kullandığı bilgisayarların program yapısında, Uzay endüstrisinde kullanılan bilgisayarların hatta askeri mühimmatlarda bile kullanılan bir yapıdır.

Ayrıca, bir çok program java desteği ile çalıştığından bilgisayarınızın olmazsa olmazları arasındadır. Çalıştırmak istediğiniz bir çok online iş, sohbet, bulut programları java desteğini ister ve size Java'nın bilgisayarınaza kurulması durumunda çalışacağı uyarısını verir.

Bu yüzden bilgisayarınızda eksiksiz çalışabilmeniz için Java'nın sağladığı bu programdan yararlanmanız gerekmektedir.Java ev bilgisayarlarınızda Tabletlerinizde, dizüstü bilgisayarlarınızda, telefonlarınızdan serverlarınıza kadar her yerde ihtiyacınız olan bir programdır.Dolayısı ile Java RunTime Environment son sürüm indir tüm bilgisayarlarda olması gereken destek yazılımlarından biri olduğunu belirtiyoruz.

Windows XP hatta daha eski işletim sistemlerinde kullanılması gereken bu program şimdilerde kullanılan Windows 10 dahil tüm işletim sistmelerinin gereksinimlerini karşılamaktadır. Bu bağlamda Java RunTime Environment halen geliştirilmeye devam eden bir platform olarak devamlılığını korumaktadır ve en basit kullanıcıdan en profesyonel kullanıcı yada kullanıcıların ihtiyacını karşılayabilir.

Yeni Sürümle Gelenler:

- Çevrim içi sertifika iptali kontrolü, Canlı bağlantı blok kontrolü, Java API Doküman güncelleme aracı, Runtime .exec  değişiklikleri gibi yenilikler eklenmiştir.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Çevrim içi sertifika iptali kontrolü, Canlı bağlantı blok kontrolü, Java API Doküman güncelleme aracı, Runtime .exe değişiklikleri gibi yenilikler eklenmiştir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player Internet Explorer ve diğer Browserler için geliştirilmiş bir video, animasyon..

Adblock For Chrome
Google Chrome için kodlanmış bir reklam engelleme programı daha doğrusu Google Chrome Web..

Microsoft Silverlight
Silverlight, WPF işlevli görsel uygulamalar tekniğiyle video ve ses ile ilgili tüm uygulamaların..

Adobe Flash Player
Adobe Flash Player bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları görüntülenmesini sağlayan..

Google Toolbar
İnternet Explorer de daha hızlı olarak google a ulaşabileceğiniz arama çubuğu ve yan eklentileri..

Greasemonkey
Mozilla Firefox Java Script ve CSS düzenleme eklentisi Greasemonkey ile istediğiniz bir sayfayı..