JDownloader

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

JDownloader 2Üretici: AppWork (Ücretsiz)


JDownloader 2 Ekran Görüntüsü

JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen ücretsizdir.

JDownloader dosya paylaşım siteleri indirme programı


Program bütün işletim sistemlerinde çalışabilme özelliği ile tasarlanmış ve açık kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve  tamamen ücretsizdir. JDownloader Rapidshare.com, Megaupload.com, Megashares.com gibi dosya indirme sitelerinden dosya indirme işlemlerini daha kolaylaştırmak ve amacı ile tasarlanmıştır.

JDownloader son sürüm indir bu sitelere paralı üyelikleri olan üyelerin yanı sıra  ücretsiz olarak bu sitelerden dosya indirmek isteyen  kullanıcılar da kullanabiliyor .

Programın bir diğer özelliği de çoklu ve tekli dosya indirebilme, captcha resim doğrulama tanıması, otomatik  olarak sıkıştırılmış dosya açma bu  ve bu dosyaları otomatik olarak klasörleme gibi bir çok özelliğe sahip. jDownloader ayrıca artık hemen hemen tüm download linklerin de bulunan link şifreleme işlemlerinin nerede ise hepsine destek sağlayabiliyor.

 Türkçe dil desteği de bulunan jDownloader indirdiğiniz dosyanın boyutu veya link sayısı ne olur ise olsun linke tıkladıktan sonra gereken bütün işlemleri kendi başına hallediyor , link koruma şifrelerinde kullanılan CCF, RSDF ve yeni DLC uzantılı dosyaları da kullanarak linkleri program içerisine aktarıp indirme işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Çoklu hesap desteği olan program sayesinde kullanıcı download limitini doldursa bile diğer hesaba kendiliğinden geçip işlemin sürdürülmesini sağlıyor.

Kısacası program oldukça başarılı çoklu kullanıcı hesabı ve link şifrelemeleri otomatik halletmesi ve kolay ara yüzü ile dosya paylaşımı anlamında oldukça başarılı ve indirilmeye değer bir program.

Not: Programın java dilinde yazıldığı için programı çalıştırabilmek için bilgisayarınıza java güncellemenizin yapılmış olması gerekmektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

Torrent Monster
Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde..

SugarSync Manager
SugarSync Manager sayesinde artık istediğiniz yerden 5 GB lik veri depolama alanınız internette..