Junkware Removal Tool

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Junkware Removal Tool 8.1.1Üretici: Malwarebytes (Ücretsiz)Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware Removal Tool u kesinlikle denemelisiniz.

Malware ve Spy Yazılımları Temizleme Programı


Junkware Removal Tool, güncel ve veri tabanını sürekli geliştiren ve güvenli bir anti-spy, Adware ve Malware programıdır. Programın en belirgin özelliklerinden biri program ile aynı kategoride olan Combofix programına çok benzemesi ve en az onun kadar etkili bir program olduğunu söyleyebiliriz. Programın çevrim içi kontrol özelliği malesef yok, bilgisayarınıza bulaşan istenmeyen Tool bar eklentileri, advere veya casus yazılımları silmek için programı çalıştırmanız gerekmektedir. Program çalıştıktan sonra belli tarama adımlarından sonra tehlikeli eklentileri yazılımları otomatik olarak siler ve size rapor halinde sunar.

Junkware Removal Tool sadece windows sistemindeki zararlı yazılımları değil kayıt defteri yani (Regedit) dosyalarını da yeniden düzenler ve gereksiz veya tehlikeli anahtarları da silebilir. Programın bir diğer güzel özelliği ise tarayıcılarınıza deyim yerinde ise yapışan istenmeyen eklentileri de siler. Özellikle aşağıda listelenen tarayıcı eklentilerinden Junkware Removal Tool, sayesinde kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

- Ask Toolbar
- Babylon
- Browser manager
- Claro
- iSearch
- Conduit
- Coupon Printer for Windows
- IncrediBar
- MyWebSearch
- Searchqu
- Web Assistant
- Crossrider
- DealPly
- Facemoods
- Funmoods
- iLivid
- Lminent

Gibi en çok bilinen tool bar eklentileri bulur ve yok ederek sinir bozucu reklamlardan sizi kurtarabilir. Combofix benzeri bu program sayesinde bilgisayarınıza bulaşan bu istenmeyen eklentileri ve casus yazılımlar artık son diyebiliriz. Dünya genelinde henüz yeni yeni kullanılmaya başlanmış olsa da gelen kullanıcı yorumlara bakılır ise programın memnuniyet seviyesi oldukça yüksek olduğunu görmekteyiz. Sizde sisteminizin ilk gün ki gibi çalışmasını istiyorsanız bu yazılımı denemenizde fayda var diyoruz
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Combofix  Ekran Görüntüsü Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..

IObit Malware Fighter
Sektöründe en çok kullanılan anti-malware ve ana sayfa değiştiren programları bulup yok eden..