K-Lite Codec Pack Full

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

K-Lite Codec Pack Full 11.8.0Üretici: K-Little (Ücretsiz)


K-Lite Codec Pack Full 11.8.0 Ekran Görüntüsü

Video formatlarının çeşitlenmesi ile beraber formatların ihtiyaç duyduğu codecler de artış göstermektedir. İşte hemen hemen tüm formatları destekleyen codec filtre paketi ile K-Little Codec Pack

Video ve Ses Codec Programı


K-Lite codec Pack Full codec programları arasında en geniş codec e içeriğine sahip olan programlardan biridir.

Bildiğiniz gibi video dosyalarının onlarca değişik formatları vardır ve tüm video oynatıcı program tüm codecleri içermediğinden bazı video dosyalarını çalıştıramayabilir yada bazen ses gelmez görüntü olur bazen görüntü olmaz ses olur bazende ne ses ne görüntü olur ve video oynatıcınız dosyayı hiç açamaz. Peki bu durumlarda ne yapmalıyız ? Bu sorunları çözmenin yolları tabii ki mevcut sizlere tavsiye edebileceğimiz başlıca codec programların başında  K-Lite Codec Pack full ve versiyonlarıdır.

K-Lite Codec Pack Full'un indirip kurulumunu yaparken size hangi codecleri kurayım ,hangi ses codeclerini kurayım gibi sayfalar getirecektir bizim tavsiyemiz her iki sekme de de tümünü işaretlemeniz yönündedir. Çünkü daha öncede söylediğimiz gibi bir çok video ve ses formatı olduğu için tümü seçeneğini seçerek codeclerimizi sınırlamamak yönünde olmalıdır.

Daha sonra izlemek istediğiniz videolardan biri veya birkaçı seçmediğiniz formatlardan biri olabileceğinden videoyu izleyemeyebilirsiniz.

Dolayısı ile tümünü seçmenizde fayda var, K-Lite Codec Pack full codeclerini Windows Media Player ve Media Player Classic programlarınıza dahil ederek LAV veya  ffdshow uygulamaları ile Flash, MPEG-2, MPEG-4, VC-1, ve  VP7 video formatları ayrıca divix, xvid gibi sıkıştırma programlarını da ki videolarınızı çok rahat bir şekilde sorunsuz olarak izlemenizi sağlar. K-Lite Codec Pack  full  tamamı ile ücretsiz olup hemen hemen tüm formatlardaki videolarınızı desteklemesinin yanında eğer donanımınız uygun ise 7.1 ses sisteminde videolarını desteklemektedir.

Sonuç olarak boş zamanlarınızda yada seyahatleriniz esnasında video izlerken sorun yaşamak istemiyorsanız K-Lite Codec Pack  full  paketini yüklemeniz de fayda olacaktır.

Kurulumu çok basit olan programın codec arşivinizde bulunmasında fayda var tavsiye edilir 
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
AV Voice Changer Software  Ekran Görüntüsü AV Voice Changer Software
AV Voice Changer Software bir ses değiştirme programıdır.

Ashampoo Music Studio
Ses formatı dönüştürme programları arasında oldukça başarılı bir yere sahip olan Ashampoo Music..

Windows Essentials Media Codec Pack
Windows için video ve ses kodek programı.

K-Lite Mega Codec Pack
En çok kullanılan video kodek programlarından biri olan K-Lite Mega Codec Pack ile hemen hemen..

Free Audio Converter
Free Audio Converter programı ses dosyalarının birbirleri arasında dönüşümlerinde size kolaylık..