Karaoke 5

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Karaoke 5 45.19 Ekran Görüntüsü

Karaoke 5 45.19Üretici: MediaSoft (Ücretsiz)


Karaoke 5 45.19 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz sürümü ile müziklerinizi kareoke keyfi ile söyleyebilirsiniz.

Eğlenceli Bir Karaoke Düzenleme Programı


Karaoke 5 programı ile kareoke dosyalarınızı yeniden düzenlemenize imkan sunan güncel bir programdır. Karaoke yada Kareoke makinesini 1971'de Inoue Daisuke adlı bir japon mucit tarafından icad edilmiştir. özellikle 70 lerin orta ve sonlarına doğru Japonuadan tüm dünyaya yayılmış olan yeni bir eğlence türüdür. Karaoke temel olarak bilindik bir şarkının sözlerinden ayrıştırılarak sadece enstrüman sesleri çalınarak şarkıya eşlik ederek yapılan bir eğlence türüdür diyebiliriz. İlk olarak Japonların ürettiği makineler zamanla yazılım ve bilgisayarların gelişmesi ile soft ortam için bir çok yazılım geliştirilmiştir.

Bu yazılımlardan biri de Karaoke 5. Program kendisini rakiplerinden bir adım öteye taşıyarak sadece kareoke uzantılı ses dosyalarını değil her hangi bir ses dosyasını da çalabilir. program sadece bu dosyaları çalmakla kalmıyor ayn ı zamanda bu ses dosyalarının üzerinde oynamalar yapmanızı da sağlıyor. Program sayesinde midi Karaoke MP4, K5, MID, KAR, KFN, WMA, MP3, CDG, WAV, AVI, MPG, FLV, M4V, WMV, ve VS (Virtual Score) uzantılı tüm ses dosyalarını açıp üzerinde çeşitli değişiklikler yapmanıza, insan seslerini yada beğenmediğiniz enstrümanların seslerini ayıklayarak kendi kareoke arşivinizi oluşturmanıza imkan sunuyor.

Program ile profesyonel anlamda çalışmalar yapabilirsiniz aynı zamanda program ile oluşturduğunuz kareoke dosyalarına heceleme, senkron, mixer özelliklerini eklemenin dışında görüntülü kullanımlarınız da kullandığınız şarkıya yazı ekleyerek ve bu yazıyı şarkı ile senkronize ederek şarkıları bilmeseniz bile yazıları okuyarak da neşeli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca program ile tabii ki play list oluşturup peş peşe kesintisiz karaoke dosyası çalabilirsiniz. Programın eksi yönü Türkçe dil desteğinin bulunmaması diyebiliriz ancak kolay kullanımı ve kullanıcı dostu düşünülerek dizayn edilmiş olan arayüzü sayesinde kullanılan anlamlı ikonlar ile rahatlıkla kullanabileceğiniz muhteşem bir yazılımdır. Program windows 2000 we sonrası yayımlanmış olan bütün Windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışması kullanıcı yelpazesini de arttırmıştır.

Genel anlamda kullanımı kolay ve eğlenceli bir yazılım olan Karaoke 5 sevdikleriniz ile neşeli dakikalar geçirmenizi sağlayacağını düşünüyoruz diyor ve listemizdeki yerini veriyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..