Keepass Password Safe

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Keepass Password Safe 2.31.Üretici: Dominik Reichl (Ücretsiz)


Keepass Password Safe 2.31. Ekran Görüntüsü

Kafanızdaki şifre karmaşalarını tek elden çözmek istiyorsanız KeePass tam aradığınız program olabilir. 40 farklı dil desteği ve ücretsiz olması tercih nedeniniz olabilir.

Şifreleri Kaydetme Programı


Artık her gün bir farklı siteye kayıt oluyoruz ya da bir farklı site için farklı bir şifre kullanmamız gerekiyor. Bildiğiniz gibi tüm her yere standart bir şifre kullanmak artık oldukça zararlı bir durum. Çünkü bu sayede çoğu zaman şifrelerimiz ele geçirilebilir ya da bir şifremiz ele geçirildiğinde hepsi ele geçirilebilir.

Bu nedenle en akıl karı olan kullanım her site ve program için farklı bir şifre kullanmaktan geçiyor. Peki, neticede insanız her bir site için farklı bir şifre koyarsak ve bunları özellikle güvenlik açısından tam performans vermeleri için tam optimize edersek bu kadar şifreyi nasıl aklımızda tutabiliriz?

İşte, onun kısa yolu da KeePass Password Safe son sürüm indir 'i kullanmaktan geçiyor. KeePass, bizim kullandığımız şifrelerimizin tamamını kayıt altına alabilecek özel bir veritabanına sahip bir yazılım. Yazılımın şifrelerin toplandığı veritabanı ise AES ve Twofish gibi kırılması imkansıza yakın ya da seneler sürecek olan algoritmalara dayanmaktadır. Bu sayede sizler de ihtiyacınız olan şifreleri neredeyse kırılması imkansız gibi durun bir yazılımın içerisinde saklayabilirsiniz.

Programa tek bir şifre ile giriş gerçekleştirdiğiniz de böylece kullandığınız tüm şifrelerin hepsi artık karşınızda duruyor olacak. Böylece hem çok sık unuttuğunuz şifrelerinizi artık aklınızda tutmanız çok daha kolay olacak, hem de bunun yanı sıra istediğiniz kadar güçlü ve karmaşık şifreler oluşturarak tam güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.

Tabi, her yerde aynı şifreyi kullanmıyor oluşunuz da size + bir güvenlik olarak geri dönüş olacaktır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Password Cracker
Kayıp yada hatırlamadığınız şifreli dosyalarınız mi var?

PasswordBox.com Free Password Manager
Şifre Yönetme Eklentisi tüm internet tarayıcılara eklenebilen güncel bir şifre yönetme eklentisi.

RoboForm
Google Chrome, Mozilla firefox ve Opera gibi güncel web tarayıcıları ile uyumlu çalışa bilen..

Folder Lock
Bilgisayarlarımızda yada sanal ortamda güvenlik ve gizlilik git gide önemini arttırırken Folder..

Asterisk Logger  Ekran Görüntüsü Asterisk Logger
Yıldızlı şifreli programı indir.

WirelessKeyView
Network şifrenizi bir kere girin ve unuttuğunuz anda WirelessKeyView devreye girerek şifrenizi..