LiteCam HD

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

LiteCam HD 5.0.0.5Üretici: Rsupport (Deneme Yazılımı)Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü yakalamak istiyorsanız LiteCam HD tam aradığınız program olabilir.

Ekran görüntüsü kaydetme programı


Bu programı kullanarak kolayca ekranınızda olup bitenleri kaydedebileceksiniz. Lite Cam HD programı ile bilgisayarınızda yaptığınız tüm aktiviteleri kayda almanız mümkün. Bunun için programı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu başarılı bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Kurulum tamamladıktan sonra programı açarak ne kadar süre kayıt yapılmasını istiyorsanız onu seçmelisiniz. Programda video kayıt yapmanın yanı sıra anlık ekran görüntülerini de alabilirsiniz.

Program özellikle sunum, ödev ve arşivleme işlemlerinizde size oldukça büyük yarar sağlamaktadır. İsterseniz çektiğiniz fotoğraflar ile videoyu birleştirerek arşivinize bu biçimde kaydedebilirsiniz.

Ekranınızda olup bitenleri kaydetmeye yarayan Lite Cam HD programı ile HD kalite ekran kaydı yapabilirsiniz. Daha sonra isterseniz çektiğiniz videoların kalitesini düşürerek videoların bilgisayarınızda kapladığı alanı büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Programı slayt hazırlamak yerine sunumlarınızı hazırlarken kullanabilirsiniz. Aynen media playerda olduğu gibi hazırlamış olduğunuz videoları sunumunuzu yaparken açarak insanlara eğitim ve seminer amaçlı sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Lite Cam HD işlemini tamamlamak için ürünün orijinalini satın almanız gereklidir. Ancak isteğe bağlı olarak 30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Sadece ürünün orijinal sürümü ile ekranınızdaki görüntüleri HD kalitede kaydedebilirsiniz. Program kısa yolları ile programı kullanırken oldukça pratik bir şekilde kesme, sona veya başa video ekleme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Programda isterseniz sadece ses kaydı da yapabilirsiniz. Kayıt yaptığınız sesleri daha sonra istediğiniz fotoğraflarla video veya animasyon haline getirerek sunum hazırlayabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SMRecorder
Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt..

SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

WM Recorder
Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Screen Grab Pro
Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..

PicPick
İndirebileceğiniz en güncel ve en kullanışlı programlardan biri.