M8 Free Clipboard

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

M8 Free Clipboard 24.04Üretici: M8 Software (Ücretsiz)


M8 Free Clipboard 24.04 Ekran Görüntüsü

M8 Free Clipboard programı ile kopyalamak istediğiniz bilgileri, içerikleri v.b elementleri hafızasında belirli bir sürede tutar ve daha sonra sizin kullanmanız için bekletir.

M8 Free Clipboard Kopyalama ve Ekran Görüntüsü Yakalama Programı


Çoklu işlem yapan kullanıcılar kopyalama işlemi yaptıktan bir süre sonra RAM hafızasından silinme suretiyle bilgileri kaybedebilmektedir. Birden fazla bilgiyi tek seferde bir panoya kopyalayıp bir süre sonra kullanmak istmez miydiniz ? Bu tür programlar bilgisayarınızın RAM bölgelerine müdahale ederek kopyaladığınız içerikleri belirli bir süre hafızada tutmanızı sağlar.

M8 Free Clipboard programı ile kopyalamak istediğiniz bilgileri, içerikleri v.b elementleri hafızasında belirli bir sürede tutar ve daha sonra sizin kullanmanız için bekletir. Yeni sürümlerinde 25 den fazla kopyalamaya izin vermektedir. Panoda tuttuğunuz bilgileri , programın size verdiği süre çerçevesinde tekrardan kullanabilirsiniz. M8 Free Clipboard programının sunduğu bu özellik bilgisayarınızın performansını bir hayli düşürecektir. Çünkü kopyalama işlemi RAM de tutulan geçici bilgilerdir. program birden fazla kopyalama yapıp RAM bölgenize müdahale ediyor böylece diğer programların yerlerini işgal etmiş oluyor.

M8 Free Clipboard programının kullanım açısından avantajları vardır. Kopyaladığınız içerikleri tablo olarak tutar ve yine aynı şekilde tablo olarak listeler. Sade ve kullanışlı arayüzü vardır. Ayrıca bu program ile kopyaladığınız şeylerin önizlemesini yapabiliyorsunuz. Önizleme yaptıktan sonra dilerseniz kopyaladıklarınızı tek tek ya da toplu olarak silebilirsiniz. M8 Free Clipboard kopyalama aracının , kopyalama dışında açık olduğu müddetçe ekran görüntüsünü yakalama özelliği bulunmaktadır. Mümkün olduğunda küçük boyutlarda kayıt yapar ve Hard diskinizde fazla yer kaplamamaktadır. Birden fazla işi aynı zamanda, süre kaybı yaşamadan yapmak istiyorsanız M8 Free Clipboard programı tam size göre .
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Start Menu 8
Windows 8 başlat menüsü eksikliğini bu yazılımla windows 8 ve 8.

XWidget Software Studio
Masaüstünüzü renklendirebileceğiniz çeşitli widgetler ile hızlı tuşlar ve farklı kısayollar..

Free Fire Screensaver
Ateşli bir masaüstü istermisiniz o zaman bu program tam size göre ekranınız sürekli ateş..

DesktopOK
Masa üstünüzü daha düzenli yada istediğiniz tarzda yerleşimini yapmak isterseniz DesktopOK tam..

WindowBlinds
Windows işletim sistemlerinin klasik görüntülerinden sıkılanlar için işte size mükemmel bir..

StartW8
Windows 8 ve 8.1 için başlat butonu.