MacX Video Converter Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

MacX Video Converter Pro 5.9.1Üretici: Macxdvd (Ücretsiz)Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz. MacX Video Converter Pro tam aradığınız program diyebiliriz denemekte fayda var.

Mükemmel Bir Video dönüştürme Programı


MacX video Converter, Pro ile artık tüm video dosyalarınız mobil aygıtlarınız da. Son yıllarda gelişen akıllı telefon ve diğer mobil cihazlar artık hayatımızın bir parçası olarak resmen gelişimlerini devam ettiriyorlar.

Bu durumla beraber gelişen yazılım sektörü de aynı hızla gelişip sürece kendini dahil ederek akıllı telefon yada mobil cihazlar için birçok yeni yazılımlar geliştiriliyor. Bu yazılımlardan biri olan Digiarty Software firmasının geliştirmiş olduğu MacX Video Converter Pro dan bahsedelim. 320 nin üzerinde video format desteği olan program aynı zamanda 50 nin üzerinde de ses codeği desteği bulunmakta ve programın convert yeteneği ile dönüştürdüğünüz videoları  akıllı telefonlar & tabletler, iPhone, iPad, Android, Samsung, WP8, PSP gibi gelişmiş cihazlarda rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Desteklediği tüm bu video formatlarını 180 farklı görüntü formatına dönüştürebiliyorsunuz başlıca formatlar M2TS den MP4, MKV den AVI, WMV dan  MOV, FLV  den  AVI, MKV  gibi formatlara dönüştürmek tek tık kadar kolay. Ayrıca program ile 14 farklı ses formatınada dönüştürme desteği mevcut örnek vermek gerekir ise MP3, WAV, AAC, FLAC, ALAC en popüler olanları diyebiliriz.Program sayesinde yüksek kalitedeki video dosyalarınızı hem izleye bilir, hem üzerilerinde değişiklikler yapabilir istediğiniz sahneleri çıkarabilir yada birkaç sahneden oluşan tanıtım videolari yapabilirsiniz. 1080p ve 720p videolarınızı %98 oranda kalitesinden ödün vermeden mobil cihazlarınız ile uyumlu hale getirmenize olanak tanıyan çok kapsamlı bir program diyebiliriz.

MacX Video Converter Pro nun şu an için Türkçe dil desteği bulunmamaktadır İngilizcejaponca, Çince, Almanca, İtalyanca, Fransızca,Portekizce, İspanyolca ve Korece dil desteği var .   Kullanımı kolay olan bu programı ingilizce olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güncel ve Kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olan program ile her türlü mobil video uygulamalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Son olarak programın ekran videosu çekme özelliği ve çektiğiniz videolara alt yazı ekleme imkanınız olduğunu söylemeden geçeyelim ve program programın Windows Xp ve sonrası nın yanı sıra Mac OS  desteği sunması kullanım alanını oldukça genişletiyor diyor ve güncel programlar listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..

EZ CD Audio Converter
300 den fazla ses dosya türünü kendi aralarında rahatlıkla dönüştürebilen güncel ve kullanışlı bir..