Magix Music Maker

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Magix Music Maker 2016Üretici: Magix Software (Deneme Yazılımı)Evinizi bir diskoya yada gece kulübüne dönüştürebilecek güncel ve çok fonksiyonlu bir yazılım. Deneme sürümü ile karşınızda üstelik Türkçe dil desteğide mevcut

Profesyonel Müzik Düzenleme Programı


Magix Music Maker, Her türden insanın mutlaka müzik dinlediği günümüzde birçok insan indirdiği müziği düzenlemek ve kendi istediği hale getirmek ister. Magix firmasının ürünü olan Music Maker programı ile istediğiniz türde müziği düzenleyebilirsiniz. Bir Dj'in kullanacağı her türlü özelliği bu programda bulacaksınız.

Bu program sayesinde isterseniz müziği keser isterseniz sizin eklediğiniz bir besteyle müziği uzatabilirsiniz. Sanal plaklar, miks masası, drum computer, beatbox ve kayıt stüdyosu gibi birçok özelliği de içinde barındıran Magix Music Maker programının 30 günlük deneme sürümünü kullandıktan sonra eminim ki ücretini verip pro versiyonunu kullanmak isteyeceksiniz.

Piyasadaki müzik düzenleme programlarından diğer bir farkı ise birçok dosya uzantısını destekliyor olması bu uzantıları yazının sonunda bulabilirsiniz.

Programın Türkçe dil desteği de mevcut ayrıca Windows XP ve sonrası çıkan bütün işletim sistemlerine de tam destek vermesi kullanılabilirlik açısından oldukça önemli bir kitleyi kapsıyor. Yaptığınız müzikleri direkt olarak Youtube gibi önemli video streaming sitelerine direkt olarak yükleyebiliyorsunuz ki bu oldukça güzel bir opsiyon diyebiliriz.

Magix Music Maker size sağladığı imkanlardan bir tanesi ise düzenlemek istediğiniz müziği farklı dosya türlerine çevirebiliyor olmanız. Bu özellik ise size telefonlara göre dosya uzantısı ayarlamanızı sağlıyor. Ayrıca müziklerin başlangıçlarını keserek telefon zil sesi yapmak isteyenler için çok güzel bir program diyebiliriz.

Programın desteklediği uzantılar:

Giriş Dosyaları: Wav, Aiff, Mp3, Ogg Vorbis, Wma, QuickTime , Midi, Cd-A , Bmp, Jpg, Avi, Mxv, Wmv
Çıkış Dosyaları: Wav, Aiff, Mp3, Ogg Vorbis, Wma, QuickTime , Midi, Bmp, Jpg, Avi, Mxv, Wmv, Real Media Helix

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Magix Music Maker:
Video İzle Magix Music Maker:
http://www.magix.com/fileadmin/user_upload/Produkte/Musik/Music_Maker_2016/Live/Detail/video-1280-musicmaker2016-live-int.mp4

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..