Malwarebytes Anti-Malware Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Mac OS Sistem Araçları Anti-virüs Programları Malwarebytes Anti-Malware Mac

Malwarebytes Anti-Malware Mac 1.1.3.72Üretici: Malwarebytes (Ücretsiz)


Malwarebytes Anti-Malware Mac 1.1.3.72 Ekran Görüntüsü

Mac işletim sistemlerine sahip bilgisayarlara da malware yada spy gibi zararlı yazılımlar bulaşabiliyor. Artan internet kullanımı sayesinde kişisel bilgilerimize saldırılarda arttı. Bu saldırılara Malwarebytes Anti-Malware Mac programı ile dur diyebi

Mac için Anti-Malvare Programları

Zararlı yazılımlardan korunmanın en güvenilir yollarından biri Anti-Malvare programlarıdır.

Malwarebytes Anti-Malware Mac programı dünya genelinde Windows ve Mac sürümleri 112 milyondan fazla indirilmesi ne kadar başarılı bir program olduğunun kanıtı olduğunu söylemiş olsak yanlış olmaz diye düşünüyoruz.
Rakiplerine göre oldukça ileride olan program sayesinde tüm Virüs, trojan, malvare, adware, spy, trojan, solucan ve benzeri tüm kötü amaçlı programlardan PC nizi bu tür tehlikelere karşı koruma altına almış olacaksınız.

Programın tek kötü yanı 14 günlük deneme sürümü olması diğer yönleri ile mükemmel kalitede bir program. Bir çok programdan daha fazla zararlı yazılımı bulma yeteneğine sahip bir yazılımdır.

Malwarebytes Anti-Malware Mac genel özellikleri şu yönde mükemmel tarama motoru ile en küçük tehditleri bulabilir ve sile bilir, Rootkit özelliği sayesinde kimlik hırsızlığına karşı koruma koruma sağlayabilir, Donanım driver tarama özelliği ile pc performansına etki edebilir. TÜRKÇE dil desteği maalesef Mac sürümünde bulunmamakta. 

Detaylı ve hızlı tarama seçenekleri ile beraber 64 bit desteği bu sürümde kullanıcıların hizmetine sunulmuş. Çok kaliteli, çok hızlı, çok kullanışlı basitleştirilmiş arayüzü ve mükemmel sonuçları ile tam güvenlik sağlayan Malwarebytes Anti-Malware kesinlikle kullanılmaya değer bir yazılım diyoruz.

Mac işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda bulaşabilen bu zararlı yazılımlardan kurtulmak için Malwarebytes Anti-Malware Mac programını denemenizde fayda olabilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Avast Free Mac Security
Virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden kullanıcılara..