ManyCam

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

ManyCam 5.4Üretici: ManyCam (Ücretsiz)


ManyCam 5.4 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz web kamerası efekt programı olan ManyCam skype, yahoo messenger, camfog gibi bir çok program ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Hoş Bir Web Cam Efekt Programı


ManyCam, bir web kamera efekt programıdır, kendi görüntünüze yada görüşme yaptığınız kişilere neşeli veya arka plan efekti verebilmenize olanak sağlar. Bu uygulama sayesinde görüntülü görüşmeleriniz çok daha neşeli hal alacaktır ve sevdiklerinizle daha neşeli iletişime geçmenizi sağlayacaktır. Bu program sayesinde yüzünüze bıyık, sakal, korsan maskesi, tek gözlü korsan, gözlük, hatta görüntünüze istediğiniz ülkenin bayrağını da ekleyebiliyorsunuz

ManyCam MSN Messenger, Yahoo, Skype, AIM, PalTalk ve CamFrog gibi online mesajlaşma programlarını destekliyor . Kullanımı çok  kolay olan bu programda ayrıca kayıtlı video dosyalarınıza görüntü ve ses efekti vermenize de olanak tanımakta . Programın en güzel yanlarından birde Türkçe dil desteğinin bulunması diyebiliriz.

Hem Türkçe dil desteği hemde kullanım kolaylığı bakımından rakiplerinden bir adım önde olan program dünya genelinde milyonlarca hatta 10 milyonlarca kez indirilmiş olması programın ne kadar kullanışlı olduğunun bir göstergesi olmuştur. Windows Xp ve sonrası yayınlanmış olan Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabilmektedir bu listeye Windows 8 in de dahildir. Bu geniş yelpazedeki işletim sistemi sayesinde ManyCam kullanım kitlesini oldukça yükselmeyi başarmış.

ManyCam 'ın kullanımı ve kurulumu çok basit  olan bu program sevdiklerinizden uzakta  olsanız bile beraberce eğlenceli dakikalar yada saatler geçimeniz için size bir neden veriyor .Yukarıdaki özellikleri sayesinde sanal alemde 20 milyon kullanıcının  sosyalleşmenize yardımcı olduğundan ve incelemelerimizin ardında sizlere tavsiye edebileceğimiz bir uygulama olduğuna karar verdik.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
WebcamMax
Deneme sürümü olasada bir çok özelliğini kullanabileceğiniz bir web kamerası efekt oluşturma..

MSN Webcam Recorder 2014
Kullandığınız web kamerasının çektiği görüntüleri aynı zamanda kayıt etmek isterseniz MSN Webcam..

CyberLink YouCam
CyberLink YouCam bir web kamerası efekt programıdır.

iSpy
Güvenlik kamera kontrolünü ücretsiz olarak sunabilen iSpy programı ile çoklu kamera desteği ile..

Video2Webcam
Kullandığınız web kamera görüntüsü yerine istediğiniz her hangi bir video dosyasını sohbet..

Magic Camera
Anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet programlarını destekleyen kamera efekt programı.