MediaCoder

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

MediaCoder 0.8.46.5866Üretici: MediaCoder (Ücretsiz)Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı denemeye değer bir yazılım.

Hızlı Bir Ses ve video Convert Programı


MediaCoder ses ve video dönüştürme programları arasında yerini hızla alıyor. Bilindik ses ve video format dönüştürme programlarına alternatif olan üstelik şimdilik hem ücretsiz olan hem de Türkçe dil desteği olan güncel bir yazılım olan MediaCoder birçok video ve ses formatını istediğiniz format a dönüştürmenize olanak sağlıyor.

Program AVI, MPG, mp4,MP3, WAV,AVI, DAT, MPEG, DivX, XviD gibi en popüler ses formatlarında çok hızlı sonuçlar alabiliyor , üstelik videolarınızın hem boyutlarını küçültebiliyor hemen de görüntü kalitesinden ödün vermiyorsunuz. Ayrıca program sayesinde sadece görüntü değil ses dosyalarınızı mp3 , ogg, wmv, mp4 gibi ve daha birçok popüler ses formatına dönüştürebiliyorsunuz.

Programın Türkçe dil desteği olduğunu belirtmiştik kurulum esnasında herhangi bir dil seçimi yapmanıza imkan vermiyor ve program default olarak İngilizce kuruluyor.
Ancak program kurulumu bittikten sonra menüden "options/User interface/language" adımlarını takip ederek Turkish seçeneğiniz seçerek programı Türkçe kullanabilirsiniz. Gerçi kullanım anlamında oldukça basitleştirilmiş bir yazılım olsa da yinede Türkçe dil desteğini aktif ederek ne yaptığımızı çok daha kolay anlayabiliriz.

Son olarak MediaCoder'in bir diğer güzel özelliğinden bahsetmek istiyoruz. Program tek tek dönüştürme yapabildiği gibi çoklu ses ve video dosyalarını da dönüştürebiliyor . Menüden tümünü ekle kısmını işaretlediğiniz de seçtiğiniz klasör yada alt klasörlerindeki ses ve video dosyalarını otomatik olarak dönüştürebiliyor yada sadece listelediği ses ve video dosyalarında kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Kullanımı kolay ,anlaşılır ,Türkçe dil desteği ve hızlı ve kaliteli dönüştürme yetenekleri ve videoları iPhone,iPod yada android uyumlu mobil cihazların desteklediği formatlara dönüştürebilme özelliği ile oldukça başarılı ve uzun zaman kullanabileceğiniz bir program olarak tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..

EZ CD Audio Converter
300 den fazla ses dosya türünü kendi aralarında rahatlıkla dönüştürebilen güncel ve kullanışlı bir..