MediaMonkey Standard

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

MediaMonkey Standard 4.1.18.1852Üretici: Ventis Media (Ücretsiz Deneme)MediaMonkey Standard tam olarak amacına hizmet eden bir mulimedya program olarak tasarlanmış.

Çok Kullanışlı Bir Medya Dosyaları Yönetim Programı


MediaMonkey Standard tam olarak amacına hizmet eden bir mulimedya program olarak tasarlanmış.

Program sayesinde kataloglamak istediğiniz tüm medya dosyalarını rahatlıkla ve istediğiniz şekil de kataloglayabiliyorsunuz. Program sayesinde tüm video ve ses dosyalarını kendi tasarladığınız şekilde indexleyebiliyorsunuz .

Ayrıca ana kataloglar altında farklı kategoriler de belirleyebiliyorsunuz örnek vermek gerekir ise müzik kategorisi altında pop müzik,klasik müzik ,Rock müzik, gibi yada video dosyaları altında Sinema ,Dizi filim,Çizgi filim ,Animasyon gibi farklı kategoriler de belirleyebiliyorsunuz.

Ayrıca program gösterdiğiniz  hard disk yada network üzerinde bulunan tüm medya dosyalarını otomatik olarak da indeksleyebiliyor ki bu çok faydalı bir işlev çünkü zaman içerisinde dosyalarımızın yerlerini unutup kayıp olmalarına neden olabiliyoruz. Programın bir diğer güzel yanı ise tüm bu özellikleri yanında MP3,  WMA, FLAC,OGG, MPC,  CDs, M3U, PLS, AVI, MP4, WAV,WMV gibi başlıca ses ve video dosyalarını başka programlara ihtiyacınız olmadan oynatabiliyor olması ve değişik tasarımlarda arayüzlere sahip olması kendi tarzınızı belirleyebileceğiniz bir görünüm de kazandırabiliyorsunuz.

Dünya genelinde 5 milyonun üzerinde indirilme oranına sahip olan program alanında çok yüksek bir başarı oranına sahip. Tabii ki Windows XP ve sonrasındaki bütün Windows işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışmaktadır.

Ayrıca programın Türkçe dil desteği olması programı seçmenizde bir başka etken olabilir diyor ve tavsiye listemize ekliyoruz.

Son sürümünde kablosuz olarak android işletim sistemine sahip cihazlar ile senkronizasyon özelliği daha da geliştirilmiştir.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Sürüm 4.1.10.1778 de bir çok düzeltmeleri ve USB senkronizasyonu iyileştirmeleri yapıldı. Çeşitli güncellemeler.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SAM Broadcaster Pro
İnternet üzerinden radyo dinlemek artık çok popüler hale gelmiş bir alışkanlık olmuş diyebiliriz.

CherryPlayer
Çevrimiçi yani online video izleme sitelerinden daha hızlı video izlemek isteseniz CherryPlayer..

RadioSure
İnternet üzerinden müzik yada yayın akışlarını kayıt edebileceğiniz kullanışlı bir program.

Nero 2016 MediaHome
Video, Müzik, Fotoğraf gibi bütün multimedya dosyalarınızı yönetebileceğiniz Nero gibi köklü bir..

DJ Mix Pro
Yüksek kaliteli bir DJ programı arıyorsanız DJ Mix Pro aradığınız program olabilir.

TagScanner
Program sayesinde elinizde bulunan tüm müzik dosyalarını etiketleyebilir ve aramak istediğiniz..