Mobogenie

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Mobogenie 3.3.7Üretici: Beijing Gamease Age Digital Tech (Ücretsiz)Mobogenie ile aynı zamanda telefon hafızanızda bulunan uygulama yada oyunları SD kartınıza da taşıyabilir yada silebilirsiniz.

Android Telefonlar İçin Yedekleme ve Yönetme Programı


Mobogenie, Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefonları bilgisayarınıza bağlayarak yedekleme yapabileceğiniz yada içeriğini yönetebileceğiniz bir programdır. Mobogenie gerçekten de oldukça kullanışlı ve kullanımı kolay güzel bir arayüze sahip program olarak tasarlanmış. Genel hatları ile programın kullanım kolaylığının en büyük nedenlerinden biri kullanılan ikonların tamamen kullanıcı dostu olarak tasarlanmış olması diyebiliriz. Programın şu anda Türkçe dil desteği yok ancak kullanılan ikonlar sayesinde İngilizce arayüzü kullanırken çok zorlanacağınızı düşünmüyoruz. Peki program ile neler yapabiliyorsunuz ve nasıl kullanıyoruz biraz bu özelliklerinden bahsedelim. Öncelikle yapmanız gereken telefonunuzun kendi USB kablosu ile bilgisayar arasında bağlamanız gerekmektedir.

Sonrasında program ihtiyacı olan yazılımı buluyor ve ekrana gelen yükleme tuşuna basmanız gerekmekte. Bu işlem sonrası program telefonunuza bağlanıyor ve ekrana telefonunuzun bilgileri geliyor. Çıkan penceredeki OK tuşuna bastıktan sonra programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Program ile rehberinizi, mesajlarınızı, oyunlarınızı, uygulamalarınızı, resimlerinizi, müzik dosyalarınızı hem yönetebilir hemde yedeklerini alabilirsiniz. Ayrıca program sayesinde Google Play üzerinden yeni uygulama veya oyunlar da yükleyebilirsiniz.

Mobogenie ile aynı zamanda telefon hafızanızda bulunan uygulama yada oyunları SD kartınıza da taşıyabilir yada silebilirsiniz. Program oldukça kullanışlı bir halde tasarlanmış demiştik ve bu özelliklerinin yanında telefonunuza ekran görüntüsü yada güncel zil seslerini yine Mobogenie üzerinden kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Ayrıca programın en beğendiğimiz özelliklerinden biri de telefonunuzu program üzerinden hızlı şarj edebiliyor olmanız. Normal şartlarda USB portundan yapılan şarj işlemi oldukça yavaştır ancak Mobogenie Super Charge butonuna tıkladığınızda telefonunuz USB portundan daha hızlı bir şekilde şarj olacaktır. Tüm bu özellikleri ile android işletim sistemlerine sahip telefonlarınızı için kesinlikle kullanmanız gereken programlardan biri olarak tavsiye ediyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..