MorphVOX Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

MorphVOX Pro 4.4.66Üretici: Screaming Bee (Deneme Yazılımı)Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini erkek sesine yada erkek sesini kadın sesine çevrime işinde oldukça yüksek bir başarıya sahip.

Ses Değiştirme Programı


MorphVOX Pro, bir ses değiştirme programıdır.

Bu program ile sesinizi değiştirebilir sevdiklerinize ile neşeli dakikalar geçirebilirsiniz, Sesinizi çeşitli şekillerde kadın, erkek çocuk, fısıltı, canavar, goblin, robot, cyborg ve hatta yaşlı sesi bile yapabilirsiniz. Ayrıca bu programa online chat programları ile de kullanabiliyorsunuz sesli konuşma programları ile görüşürken sesinize istediğiniz ses efektini, verme imkanınız bile var . Bu özelliği ile kendinize çeşitli eğlence imkanları da bulabilirsiniz. Türkçe dil desteği henüz bulunmayan programın en popüler windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması programın kullanılma alanını oldukça genişletmiş.


Kullanabileceğiniz programlar:

Skype, Ventilo, Yahoo Messenger, MSN Messenger, AIM, XFire, TeamSpeak, GoogleTalk, Roger Wilco gibi ve daha birçok program ile tam uyumlu çalışabilir. Ayrıca program multimedya uygulamaları Sound Forge, Vegas, ASİT, Audacity, IClone ve daha birçok ses kayıt programı ile de tam uyumlu çalışması kayıtlarınız arasına değişik seslerde eklemenize imkan sunuyor. Oldukça neşeli bir program olan MorphVOX Pro gelişmiş ve basit olarak iki arayüzü var iki arayüzü de kullanmak oldukça kolay ayrıca yayınlandığı tarih den buyana 500 binin üzerinde indirilme sayısı oldukça yüksek bir başarı oranına imza atmış diyebiliriz.. Son yıllarda gelişen mobil teknolojiler ile birlikte hemen hemen bütün online chat programları mobil platformlara taşınmış olsa da halen yüksek sayıda bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır.


MorphVOX Pro ile tüm kullanılabilir çevrimiçi oyunlarda Warcraft, EVE Online, Second Life, Rings Online Lord, Counter-Strike, Battlefield 2 ve daha birçok online oyunda ki sesinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Tüm bu nedenler ile chat yaparken daha çok eğlenmek isteyenlere MorphVOX Pro programını gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. Program Pro sürümü olmasına rağmen tüm özellikleri ile 7 gün boyunca kullanıma imkan sunuyor.

Sonuç olarak oldukça kullanışlı ve basit arayüze sahip bir ses değiştirme programı olduğunu söyleyerek program ile eğlenceli dakikalar dileriz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle MorphVOX Pro:
Video İzle MorphVOX Pro:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..

Yahoo Messenger
Yahoo Messenger ile arkadaşlarınız ile sesli veya görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.