Movie Torrent

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Movie Torrent 4.8Üretici: GoodKatShare (Ücretsiz)


Movie Torrent 4.8 Ekran Görüntüsü

Movie Torrent programı kullanıcıların çeşitli medya türlerini indirmesine olanak sağlayan temel bir dosya paylaşım istemcisidir.

Movie Torrent Film İndirme Programı

Programın indirme linki Google tarafından zararlı içerik olarak belirtildiğinden dolayı sitemizden kaldırılmıştır.

Torrent bir indirme protokolüdür. Torrentin normal indirmeden farkı çok daha hızlı olması ve bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda kaldığı yerden devam etmesidir. Movie Torrent programı film merakı olup da arşiv yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir programdır. Ücretsiz sahip olabileceğiniz Movie Torrent programı kullanıcıların çeşitli medya türlerini indirmesine olanak sağlayan temel bir dosya paylaşım istemcisidir. program gayet güzel çalışıyor olsa da, kullanımına aşina değilseniz ilk seferde zorlanabilirsiniz.

Programın arayüzü sade ve kullanışlıdır. Movie Torrent programın özelliklerine üst menüdeki düğmeler ve açılır menüler ile ulaşabilirsiniz. Bu güçlü ve güvenilir uygulama, arama, indirme ve istediğiniz herhangi bir dosya tipi paylaşımı için mükemmel bir araçtır. Movie Torrent film indirme programı  BitTorrent ile uyumludur fakat torrent çoklu indirmeye izin verir ve eşzamanlı indirme, indirme kuyruğunu, torrent paketinde seçilen indirme, hızlı devam ettirme, disk önbelleği, hız limitleri, port haritalama, proxy ip-filtre gibi özelliklere izin verir. 

Movie Torrent son sürümünü indirerek; indirme faaliyeti, transferler, önbellek veya veritabanını ayrıntılı bir şekilde grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.Ayrıca indirilen filmlere öncelik vermek, indirme hızlarını ayarlamak gibi temel özelliklere de sahiptir. Movie Torrent programının kolay kullanımı için yardım sayfası bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcılara ait dosyalarınpaylaşım yapılabilmesine olanak sağlar. Movie Torrent programı ücretsizdir. Kolay kurulumu vardır , ancak kaldırıldıktan sonra geride bir dosya bırakır. Biz torrent formatında orta ve ileri düzey kullanıcılar için ücretsiz Movie Torrent programını öneriyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

JDownloader
JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen..

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

Torrent Monster
Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde..