MSN Webcam Recorder 2014

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

MSN Webcam Recorder 2014 1.0Üretici: Golenfound Software (Ücretsiz)


MSN Webcam Recorder 2014 1.0  Ekran Görüntüsü

Kullandığınız web kamerasının çektiği görüntüleri aynı zamanda kayıt etmek isterseniz MSN Webcam Recorder aradığınız program olabilir. Kolay kullanımı ve kaliteli kayıt özelliği ile deneyebileceğiniz bir web kamerası kayıt programı.

Mesajlaşma Programları İçin Kamera Kaydedici Program


Basit ama etkili bir yazılım MSN Webcam Recorder  Çevrim içi mesajlaşma programları gün geçtikçe çoğaldı ve gelişti hemen hemen hepsi artık aynı anda ses ve görüntü özelliğine sahip.

Peki bu görüntü ve ses özelliği ile çalışan programların aynı zamanda kayıt özelliği olsa nasıl olurdu eminim bir çoğunuz çok güzel olurdu diyorsunuz. MSN Webcam Recorder 2014 son sürüm indir programı ile bu artık mümkün . program kurulumu ardından bilgisayarınızdaki yüklü bulunan çevrim içi sohbet programlarına kendini entegre ederek anında kullanıma hazır hale geliyor.

İster sadece karşınızdakinin kamerasını kaydedin ister hem görüntüsünü hemde yazılarını yada hem ses hemde görüntü aynı zamanda yazıları kayıt. Program tüm bunların yanında sadece karşınızdaki kişinin değil aynı anda kendi fonksiyonlarınızı da kaydetmenize imkan veren bir program.

Tüm bu kayıtları hem küçük ekranda yapabilir hemde tam ekran görüntülerini de kaydedebiliyorsunuz programın başlıca desteklediği online chat programları AIM, ICQ, MSN, skype ve Yahoo Messenger. Programın şimdilik Türkçe dil desteği yok ama online chat programlarını en çok kullanan millet olduğumuzu baz alırsak en kısa sürede türkçe versiyonununda çıkacağını düşünüyoruz.

Bütün bu özellikleri ile rahatlıkla  kullanabileceğiniz program çok işinize yarayabilir üstelik ücretsiz.

Ayrıca Windows XP sonrası tüm işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışabilmekte kullanımı kolay ve basit arayüzü ile program tavsiye edilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ManyCam
Ücretsiz web kamerası efekt programı olan ManyCam skype, yahoo messenger, camfog gibi bir çok..

WebcamMax
Deneme sürümü olasada bir çok özelliğini kullanabileceğiniz bir web kamerası efekt oluşturma..

CyberLink YouCam
CyberLink YouCam bir web kamerası efekt programıdır.

iSpy
Güvenlik kamera kontrolünü ücretsiz olarak sunabilen iSpy programı ile çoklu kamera desteği ile..

Video2Webcam
Kullandığınız web kamera görüntüsü yerine istediğiniz her hangi bir video dosyasını sohbet..

Magic Camera
Anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet programlarını destekleyen kamera efekt programı.