My Lockbox

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

My Lockbox 3.9.1Üretici: FSPro Labs (Ücretsiz)Kullanımı kolay bir dosya şifreleme programı. Önemli ve gizliliğini korumak istediğiniz dosyalarınızı korumak için My Lockbox aradığınız program olabilir.

Kullanımı Kolay Bir Dosya Şifreleme Programı


My Lockbox çok kullanışlı bir dosya gizleme veya şifreleme programıdır. Her türlü müzik,resim,film veya doküman dosyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz yada gizleyebileceğiniz bir yazılım .

Programın çalışma mantığı çok basit programı kurduktan sonra istediğiniz dosyayı anında görünmez yapabilir yada sadece görünmez yapabilir yada sadece şifreliyebilir yada tümünü birden yapabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra klasorünüz yada dosyanız artık sizin güvenlik kalkanınız altında ve hiçbir şekilde açılması yada görünür hale gelmesi mümkün olmuyor ancak doğru şifreyi girene kadar .

My Lockbox 'in  kontrol paneli çok basit şifre belirliyor ve hide yada set password seçeneklerinden birini seçmeniz yeterli ayrıca değiştirilebilir arayüz seçenekleri mevcut. My Lockbox bir diğer güzel yanı ise gizli dosyalarınızı belirleyeceğiniz kısa yol tuşları ile kolaylıkla görünür yada gizli hale getirebilmeniz programın kullanılabilirliğini iki kat arttırmış.

Program üst seviyede kaliteli ve kırılması imkansız bir şifreleme tekniği kullanıyor (gerçi kırılamayacak şifre yoktur derler ama yinede şifreleme algoritması çok güçlü bir program)  güvenliğe önem verenler veya kişisel dosyalarını gizlemek isteyenler için kesinlikle önerebileceğimiz bir program

Tek kötü yanı ise ücretsiz olan bu versiyonunda sadece tek klasörü gizleyebilir yada şifreleyebiliyor olmanız  ancak klasör içine kopyalayacağınız dosya sınırı yok..

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotspot Shield
En çok kullanılan Proxy programı Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

Ultrasurf
Özellikle devletlerin bir takım nedenlerden dolayı bazı internet sitelerini engellemeleri moda..

Real Hide IP
Güncel bir IP gizleme programı olan Real Hide IP ile internete bağlanınca IP nizi gizleyebilir ve..

Free Folder Protector
Güvenlik bir PC deki en önemli ilkelerden biridir.

Freegate
Ücretsiz proxy programı, oldukça eski bir yazılım olan freegate tecrübesi ile eşsiz deneyimler..

Anti Tracks
Anti Tracks bir internet trayıcı geçmişi silme programıdır.