Net Transport Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Net Transport Mac 0.96Üretici: Xi Software (Deneme Yazılımı)


Net Transport Mac 0.96  Ekran Görüntüsü

Mac sürümü ile Net Transport başarılı bir dosya indirme programı. Klasik dosya indirme programlarından farklı olarak BitTorrent ve eMule desteğide mevcut.

İnternetten Dosya İndirme Programı


Net Transport Mac, internet üzerinde çeşitli yollar ile dosya indirmenizi sağlayan oldukça kullanışlı bir programdır. Net Transport Mac birçok protokol desteği sayesinde hemen hemen tüm dosyaları indirmenizi sağlayan HTTP, HTTPS, FTP, SLL, SFTP, MMS, RTSP, PNM gibi protokollerin yanında son versiyonunda BiTtorrent ve eMule desteğide verilmiştir.

Program dosya indirme işini minimum 10 ile 32 ayrı link üzerinden yapıyor böylelikte indirme hızını 32 kata kadar çıkarmış oluyor diyebiliriz.

Ayrıca kullanıcı arayüzünü kişiselleştirme,dosya katagorisi belirleme,farklı kullanıcı girişi belirleyebilme,Güvenlik duvarları ile entegre çalışabilme,indirme hızı kontrolü sağlayabilme, explorer ve diğer internet browserleri destekleme , ayrı indirme penceresi,start stop özelliği vede internet bağlantısı kopması durumun da bağlantıyı otomatik olarak durdurma ve bağlantı gelince otomatik olarak kaldığı yerden devam etme gibi çok kapsamlı özellikler sahip .

En güncel Mac işletim sistemleri ile uyumlu çalışan ve hemen hemen bütün dosya transfer protokolleri sayesinde de kullanıcı kitlesini kat be kat arttırmış diyebiliriz.

Şimdilik çok bilinmiyor olsa da gelecekte oldukça fazla bir kullanıcı kitlesine ulaşacağını düşünüyoruz.

Güncel download/Dosya indirme programlarına rahatlıkla alternatif olabilecek kullanımı kolay bir program olarak Net Transportu tavsiye ediyoruz.

Program sayesinde dosyalarınızı çok daha süratli ve doğru bir şekile indire bilirsiniz. Mac sürümü ile özellikle kullanıcı dostu ara yüzü ile karşınızda.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Drive Mac
Mac Kullanıcıları için Google Disk Uygulaması.

JDownloader Mac
Program bütün işlerim sistemlerinde çalışabilme özelliği ile tasarlanmış ve açık kaynaklı bir..

FrostWire Mac
Mac sistemlerinde de kullanabileceğiniz etkin bir dosya indirme programı her türlü dosya türünü..

GetFLV Mac
Mac bilgisayarlarında kullanabileceğiniz flv türü dosya indirme programlarından biridir Windows ve..