Now Youre Cooking

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Now Youre Cooking 5.93Üretici: Loginetics (Ücretsiz)


Now Youre Cooking 5.93 Ekran Görüntüsü

Now Youre Cooking bir mutfak yönetim programıdır.

Mutfak Yönetim Programı

 

Now Youre Cooking bir mutfak yönetim programıdır .

Program sayesinde kendinize sanal bir mutfak yaratabilir ve bu mutfakta çeşitli yemek tarifleri oluşturup yemeklerinizi bu tarifler üzerinden pişirebilirsiniz  .

Bu özelliği ile program ile kendi yemek organizasyonlarınızı yapabilir , yemeklerinizi planlayabilir , besin analizinizi çıkarabilir, kendinize alış veriş listesi veya mutfak giderlerinizi yönetebilirsiniz.

Program sayesinde birçok dilde yemek kitabından tarifler alabilir ve bu tariflere göre yemekler yapabilirsiniz ,Program genel özellikleri ile oldukça kullanışlı aslına bakarsanız bu tip bir programı küçük ve orta ölçekli birçok restoran kullanabilir böylelikle yapılan mutfak harcamalarının analizlerine ve aylık veya haftalık raporlar ile işletmeler mali açıdan veya stok takibi açısında kullanılabilir.

Bu sayede günlük veya haftalık bazda hangi malzemenin ne kadar kullanıldığını görerek yemek malzemelerin hangi aralıklarda tüketildiğini kontrol edip her zaman taze malzemeler kullanabilirler.

Belirttiğimiz  gibi Now Youre Cooking son sürüm indir oldukça başarılı ve kullanışlı üstelik ara yüzü de çok kolay ve anlaşılır denemekte fayda var diyoruz.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Sürüm 5.93 Indeksler yeniden yaparken ayarlamak için seçeneğiniz ve mağaza beslenme öğe listesi tampon boyutu ve geliştirilmiş mesaj davranışı eklentisi ekledi.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Perfect Diet Tracker
Perfect Diet Tracker, ücretsiz ve ödül sahibi bir diyet takip programıdır.