NXPowerLite Desktop

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

NXPowerLite Desktop 7.0.5Üretici: Neuxpower (Deneme Yazılımı)NXPowerLite Desktop programı bilgisayarınızda kullandığınız ofis programlarının grafiklerini sıkıştırarak bilgisayarınızın performansını artırıyor , optimizasyon yapıyor.

Desktop Ofis Sıkıştırma Programı


Bilgisayarın donanımı ve yazılımı performans açısından çok önemlidir. Bu performansı sadece donanımsal ya da işletim sistemine bağlamak doğru değildir. Bazı kullandığınız programları sıkıştırarak da performans artırabilirsiniz. NXPowerLite Desktop programı bilgisayarınızda kullandığınız ofis programlarının grafiklerini sıkıştırarak bilgisayarınızın performansını artırıyor , optimizasyon yapıyor. Bunları gerçekleştirirken sisteminizi yormuyor ayrıca kalitede değişme gözlenmiyor. Power Point, Word, Excel, PDF, Outlook v.b programları desteklemektedir.

NXPowerLite Desktop programı sıkıştırmanın yanında depolama ve paylaşma seçeneklerini de sunuyor. Sade ve kullanışlı arayüze sahip olan bu program , kişiselleştirilebilir özelliği ile temayı değiştirebilirsiniz. Ayrıca programda depolama seçeneklerini değiştirebilir, istediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz. Birçok dosya ile aynı anda işlem yaparak da yüksek bir alanda performans sağlayabilirsiniz.

NXPowerLite Desktop programını kullanmak oldukça basittir. Programın kurulumundan sonra masaüstünüze yüklenen icona tıklayarak programı çalıştırmalısınız. İstediğiniz ofis dosyalarını seçip sıkıştırma işlemini başlatıyorsunuz. İşleminizin süresi dosyalarınızın boyutlarına göre değişmektedir. Sıkıştırılan dosyaları bilgisayarınızın oluşturulan klasöründe bulabilirsiniz. Sonuç olarak bilgisayarınızın performansını bir nebze değiştirebilirsiniz. Gözle görülür bir değişim elde etmeseniz bile , bilgisayarınızın rahatlamasını ve ömrünün uzamasını sağlayabilirsiniz. NXPowerLite Desktop programı ile bunun gibi işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz .
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle NXPowerLite Desktop:
Video İzle NXPowerLite Desktop:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.