Openfire Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Openfire Mac 3.10.3Üretici: igniterealtime (Ücretsiz)Openfire Mac versiyonu yerel ağ üzerinden mesajlaşma programıdır.

Mac için Yerel Ağ Üzerinden Mesajlaşma Programı


Openfire Mac versiyonu yerel ağ üzerinden mesajlaşma programıdır.

Program özellikle bankalar ,hastahaneler ,küçük ölçekli yada orta ölçekli şirketler ,okullar ,veya devlet kurumları kısacası çalışma ortamında yerel ağ kullanılan her işletmede kullanılabilecek  nitelikte bir intranet mesajlaşma programıdır.

Çalışma saatleri içerisinde şirket çalışanları birbirleri ile gerçek zamanlı haberleşme imkanına sahip olmaları gerekmektedir. Bu haberleşmenin çeşitli yolları tabii ki mümkündür örneğin telefon yada e mail gibi araçlarda kullanılabilir.

Fakat telefon görüşmesi yapmaya gerek kalmadan yada e mail göndermeksizin haberleşme yöntemleri de elbetteki mümkündür . Özellikle işletme içerisinde sessiz bir ortam var ise ve bu ortamın bozulmamasına önem veriliyor ise yada o an için telefon görüşmesi yapmamanız gerekiyor ise veya çalışma arkadaşınız ile  yaptığınız görüşmenin 2. veya 3. kişiler tarafından duyulmaması gerekiyor ise Openfire mac tam size göre bir uygulama olabilir.

OpenFire yerel ağ üzerindeki bir bilgisayara yada Sunucuya kurup genel ayarları yapıldıktan sonra her kullanıcının bilgisayarına Spark programı kurularak yerel ağınız üzerindeki Openfire sunucusuna bağlanarak yerel ağ üzerinden haberleşme veya dosya paylaşımına hemen başlanabiliyor.

Sonuç olarak Openfire mac tüm şirketler için oldukça kullanışlı ve de  arayüzü klasik mesajlaşma programlarından çok farklı olmadığı için herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış , Openfire / Spark  bu tip ihtiyaçları olan siteler için oldukça kullanışlı ve çözüm olacağına inanıyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Camfrog Video Chat Mac
Camfrog online ses ve video konferans yapabileceğiniz hem MAC hemde Windows versiyonları bulunan..

ICQ Mac
Mac Sürümü ile ICQ denemeye değer bir Chat Programı.

MorphVOX Pro Mac
Ses değiştirme konusunda oldukça yol kat etmiş olan MorphVOX Pro Mac bir çok sesli konuşma..

Trillian Mac
Trillian Mac sürümü ile bütün sosyal ağ ve anlık mesajlaşma programları tek pencerede ve dolayısı..

Skype Mac
Skype Windows platformuda yayın hayatına başlamış olsada daha sonraki dönemlerde tüm platformlara..

WhatsApp For Mac
WhatsApp Windows Masaüstü sürümünden sonra Mac Bilgisayarlar için olan sürümü de yayımlandı.