Panda Antivirus Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Panda Antivirus Pro 2016Üretici: Panda Security (Deneme Yazılımı)


Panda Antivirus Pro 2016 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarınız için güncel bir virüs koruma programı olarak kullanabileceğiniz bir yazılım.

Panda 2016 Antivirüs Programı


Panda Antivirüs Pro, Panda virüs programlarının en son versiyonu olan güncel güçlü bir virüs koruma programıdır. Yeni Panda Antivirus Pro bilgisayarınız da kullanabileceğiniz kullanımı kolay ve sezgisel koruma sağlayabilecek anti vürüs programların başında gelir. Peki panda Antivirüs Pro programı ile neler yapılabilir kısa bir inceleme yapalım. Güncel veri tabanı ile yeni virüsleri anında bulur, casus yazılımları hemen yakalar, rootkit yazlımlarını anında siler, bilgisayar korsanları ve çevrimiçi dolandırıcılık ile sizin için savaşır. Ayrıca spyware, phishing (çevrimiçi dolandırıcılık), rootkit (stealth teknikleri) ve banker trojanlar karşı temel koruma sağlamaktadır. Ayrıca tam zamanlı koruma ile her zaman güncel koruma sağlar, Güvenli web tarama ile yeni Web Filtre özelliği. Bilinen ve bilinmeyen virüslere karşı tam koruma sağlıyor

USB flash sürücüleri bilgisayarınıza her taktığınızda içeriğini sizin için kontrol eder.
Firewall (güvenlik duvarı) özelliği ile hacker ve sisteminize saldırı yapan kişileri durdurarak sizi korur. Bilgisayarınıza yetkisiz erişimi engellemek için extra özellikler taşır. Wi-Fi monitörü ile ağınıza bağlı tüm aygıtların tamamını listeler ve ağınızdaki bilgisayar sayısını her zaman kontrol etmenizi sağlar. Sevdiğiniz blogları okumak, fotoğraf ve video paylaşmak, sanal dükkan sohbet odalarında geçirdiğiniz zamanları tam güvenlik özelliği sayesinde siz fark etmeden sizi korur. Yeni kısaca gerçek zamanlı koruma teknolojisi sayesinde Yeni Panda Antivirus pro 2016, hızlı ve tam zamanlı bir korumadır. Panda Antivirüs Pro'in Bulut teknolojisi sayesinde herkesin katkıda bulunduğu bir kullanıcı topluluğuna sahip, dayalı ve yeni bir koruma modeli sunar.

Panda güvenlik yazılımları her zaman bilgisayarınıza en güncel ve en üst düzey korumayı hedefleyen yazılımlardır. Panda güvenlik firmasının dev virüs algılama veritabanı İnternet (bulut sistemleri) üzerinde yer almaktadır. Ek olarak PC algılama, en son işletim sistemleri ve platformlar ile aynı doğrultuda kendini günceller, daha modern ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunar. Panda Antivirus Pro yu kullanmak için bilgisayar uzmanı olmanıza gerek yok. Panda Antivirus Pro sizin için her şeyi yapar virüsleri, spyware, malvare, trojan ve diğer tehditleri artık hafızanızdan silebilirsiniz. Pandanın son koruma yazılımlarından biri olan bu güvenlik programı Windows XP ve sonrasındaki bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.