Pazera Free MP4 to AVI Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Pazera Free MP4 to AVI Converter 1.12Üretici: Jacek Pazera (Ücretsiz)


Pazera Free MP4 to AVI Converter 1.12 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz MP4 dosyalarınızı Avi formatına dönüştürme programı.

Ücretsiz MP4 Dosyalarınızı Avi'ye Çevirebileceğiniz Bir Program


Pazera Free MP4 to AVI Converter MP4 formatında ki dosyalarınzı AVI formatına çevirmenizi sağlayacak ücretsiz bir programdır. Program tabii ki sadece MP4 formatlarını değil M4V ve MP4V formatlı dosyalarını AVI veya MPG (MPEG-1, MPEG-2) formatlarına da çecirebilirsiniz. Gelişen ve ucuzlayan teknolojiler sayesinde artık elimizin altında bir çok video kaydedici cihazlara sahibiz ve bu cihazlar oldukça yüksek kalitede video çekme kapasitelerine de sahip.

Dolayısı ile yüksek kalitede video demek yüksek boyut da dosya demektir işte tam bu noktada Pazera Free MP4 to AVI Converter ile yüksek boyutlu video dosyalarınızı kalitesinden minimum kayıp ile avi formatına çevirebilirsiniz. Çevirdiğiniz bu video dosyalarını aynı zamanda iPod, PSP veya diğer mobil cihazlarda oynatabilecek ve depolayabilecek şekle getirebiliyor. Program ile aynı aynı zaman da video dosyalarınızı çeşitli internet sitelerinde yayımlayabileceğiniz düşük boyutlu ancak yüksek kaliteli videolara dönüştürmenize de imkan sunuyor. Bunun yanında programın barındırdığı birçok uygulama ile ses ve video codec, ses ve video bitrate, fps, sampling frequency, resolution, ses düzeyi kontrol uygulamaları ve daha bir çok uygulama ile videolarınızı daha da renklendirebilirsiniz.

Programın yeni sürümde dosyalarınızı sürükle bırak şeklinde tek tıklama ile convert işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca yeninelen daha kullanışlı ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Birçok dil desteği olmasına rağmen henüz Türkçe dil desteği olan sürümü yayımlanmamıştır . Windows XP ve sonrasındaki bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışması programın kullanım yelpazesini üst seviyeye çıkarmıştır. Video arşivi veya yayımlama yönünde bir ilginiz var ise bu programı denemenizde fayda var diyoruz ve listemizdeki yerini veriyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..