PC Agent

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PC Agent 8.15Üretici: Blue-Series (Ücretsiz Deneme)


PC Agent 8.15 Ekran Görüntüsü

Bilgisayar ajanı yani bilgisayarınızda yapılan bütün işlemleri kayıt eden ve sizin belirlediğiniz bir şifre ve parola ile gün boyu bilgisayarınızda yapılan bütün işlemleri kayıt eden bir yazılımdır.

Bilgisayar Takip Program


PC Agent, bir bilgisayar takip programıdır.

Bu program ile bilgisayarınız ile yaptığınız tüm akitiviteleri loglar halinde alabilirsiniz ayrıca bu işlemi sadece kendi kullanımınız için değil bilgisayarınızı başkaları kullandığında da kayıt tutabilirsiniz.

Bilgisayarınızda sizin dışınızdakilerin neler yaptığını da kaydedip görme imkanına sahipsiniz. Örnek vermek gerekir ise klavye girişleri, şifre girişleri, mouse click leri, dosya işlemleri, printer ve scanner işlemleri, Modem, mutimedya işlemleri, ziyaret edilen web sayfaları, ekran görüntüleri ve emailler gibi tüm bu ve aklınıza gelen diğer bir çok işlemi kaydını tutabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve harika özellikler sahip, programın en güzel özelliklerinden biri de  yaptığı bütün işlemleri gizli olarak yapmakta local network yada internet üzerinden otomatik olarak sizinle paylaşabiliyor. Böylelikle takip etmek istediğiniz bilgisayarların tüm detaylarını rahatlıkla görebilir sakıncalı gördüğünüz tüm işlemleri yasaklayabilir yada komple kapatabilirsiniz.

Hemen hemen tüm windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilen PC Agent ile tüm kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kullanımı çok kolay ve kullanıcı dostu basitleştirilmiş bir ara yüze sahip olan bu programla istediğiniz bilgisayarınızın tüm hareketlerini takip edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda ne tür işlemler yapıldığını merak edenler için çok kullanışlı bir program olarak  programı tavsiye listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Spotflux
İnternette erişemediğiniz siteler mi var ?

Free Keylogger Pro
Bilgisayarınızdaki sizden habersiz yapılan işlemleri takip etmek için kullanabileceğiniz güncel..

Anti-Porn parental controls
Cinsel ve kötü amaçlı içeriklere sahip olan siteleri engelleyen güncel bir yazılım.

Child Control
Child Control 2015 sayesinde artık çocuklarınızın interneti yada bilgisayarı ne kadar kullanması..

Kidlogger
Ebeveyn kontrol ve personel takip programı olarak kullanabileceğiniz Kidlogger.

AdFender
Splash ve Popup reklamları önleyen güncel programlardan biri olan AdFender windows 10 uyumu ile..