PcBoost

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PcBoost 5.1.11.2016Üretici: PGWARE (Deneme Yazılımı)


PcBoost 5.1.11.2016 Ekran Görüntüsü

Bilgisayar işlemci hızlandırma programları arasında oldukça güzel bir konumda olan PcBoost bilgisayarınızdaki CPU yani işlemci donanımını optimize eden araçları ile bilgisayarınızı en iyi performansta çalışmasını sağlayan bir yazılım.

 PC Hızlandırma Programı


PcBoost bir donanım optimizasyon programıdır. PcBoost son sürümü indirip ve kurduktan sonra program sayesinde bilgisayarınızdaki donanımı maximum oranda optimize ederek daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca program sayesinde bilgisayarınızdaki donanımları modifiye edebilir ve üst sınırında çalıştırarak bilgisayarınızı daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. program ayrıca arka plandaki gereksiz programları kapatmanıza izin veriyor ve işlemcinizin ,diskinizin ,RAM ınızın gereksiz programlar tarafından meşgul edilmesini önlüyor.

Program basit bir ara yüze sahip ve kullanımı çok kolay ve başarılı ; oyun ve internet alanında başarılı bir program olarak hız meraklıları için denemeye değer zaman içerisinde yavaşlayan işletim sistemleri için çok faydalı olabilir ayrıca genel anlamda da kullanıma açık olan PROGRAM donanım optimizasyonu sayesinde bilgisayarınızın hızını daha da arttırabilir.

Program sadece eski bilgisayarlar için değil yeni model donanımlara sahip olan bilgisayarlar içinde oldukça etkili olabilir. Hız meraklılarına özellikle duyurulur. Ayrıca programın Oyunlar için geliştirilmiş  versiyonu yazımızın altındaki diğerleri kısmından indirebilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..