PCMedik

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PCMedik 8.1.11.2016Üretici: PGWARE (Deneme Yazılımı)


PCMedik 8.1.11.2016 Ekran Görüntüsü

Herkesin hayali bir bilgisayarın sürekli performanslı çalışmasıdır. Ancak zamanla özellikle Windows işletim sistemleri ilk günki özelliklerini kayıp ederler. PCMedik aradığınız yazılım olabilir.

Sistem Performans Programı


Program sayesinde artık ani sistem çökmelerine son verebileceksiniz PCMedik eşsiz ve gelişmiş yapısı ile PC nizin tüm ayarlarını en iyi şekilde çalışacak biçimde düzenler ve gerekli gördüğü tüm  ayarları otomatik olarak yapar.

Ayrıca program sayesinde sistem kayıt defterinizi düzenler kırık yada bozuk yada kayıt anahtarı olmayan dosyaları sisteminizden siler yada yeniden düzenler.

PCMedik son sürümü indir ve kur adımları ardından basit olarak tasarlanmış ara yüzü ile kullanıcıların tüm seçeneklere kolaylıkla ulaşmasını sağlayan program sayesinde isterseniz el ile de kendiniz sistem optimizasyonu yapabiliyorsunuz . Otomatik yada manuel olarak yaptığınız optimizasyonlar sayesinde bilgisayarınızın hızının arttığını çok açık bir şekilde hissedecek ve göreceksiniz.

Maalesef en çok kullanılan işletim sistemi olan windows un yapısı gereği artık dosya ve ya sistem dosyalarının gereksiz yere şişmesinden ve işlevini zamanla kaybetmesinden yada yavaşlamasından dolayı bu tarz programların bilgisayarlarımızda bulunmaları neredeyse şart oldu diyebiliriz.

Sonuç bu kadar yaygın bir işletim sistemini ortadan silemeyeceğimize göre mecburen bu yol ile sistemimizi kendimiz hızlandırma yollarını bulmak zorunda kalıyoruz.

Program kullanışlı ve sade ayrıca çok da iyi sonuçlar veriyor sisteminizin sağlığı açısından bu tip bir programı kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Ayrıca son olarak program otomatik kurtarma noktası ve çok geniş overclock seçenekleri sayesinde kendini diğerlerinden ayıran özelliği ile dikkatimizden kaçmıyor.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..