PDF Password

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PDF Password 2016-01-31Üretici: Thegrideon Software (Deneme Yazılımı)Unutulan PDF şifrelerini bulma programı olarak kullanılabilir.

PDF Şifre Açma Programı


Herkesin internet hayatında birkezde olsa PDF dosyaları ile işlem yapmışlığı vardır. Önemli PDF dosyalarınızı şifreleyebilir ve size özel kalmasını sağlayabilirsiniz. Bazen koyduğumuz şifreleri unutabiliyoruz. İşte bu durum karşısında bize PDF Password ücretsiz programı yardımcı oluyor.  PDF Password programı ile artık PDF dosyalarınızın şifrelerini kırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Gelişmiş sözcük ve şifre yapısı ile koyduğunuz şifreleri uzunluğuna bakmadan çözer ve size gösterir.

PDF Password programının kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken PDF Password programını bilgisayarınıza kurmanız. Bilgisayarınızın 64 bit yada 32 bit olması önemli değildir. Kurulan programı açtıktan sonra karşınıza kullanımı kolay olan sade bir arayüz gelecektir. Kurtarma seçeneklerinden birini seçerek PDF dosyamızı programa çağırıyoruz ve şifremizinçözülmesi için bekliyoruz. PDF Password programında birden fazla dil seçeneği mevcuttur. Yapmanız gereken ayarlar sekmesinden istediğiniz lisanı aktif etmektir. PDF Password programı Adobe Acrobat PDF dosyalarını 128-bit RC4 şifreleme sahibi şifreleri ve 128-bit AES korumalı dosyaları sorunsuz bir şekilde çözmektedir. Ek olarak hasarlı PDF dosyalarınızı onarmanıza ve açmanıza yardımcı olmaktadır.

Önemli :  PDF Password programı Windows XP ® (32-bit ve 64-bit), vista ® (32-bit ve 64-bit), 7 (32-bit ve 64-bit) ve Windows 8 Orijinalini destekler. İşte bu kadar kolay olan PDF Password  programı PDF dosyalarıyla sürekli işlem yapmakta olan kullanıcılar için vazgeçilmezdir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.