PDF995 Printer Driver

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PDF995 Printer Driver 16.0Üretici: pdf995 (Ücretsiz)


PDF995 Printer Driver 16.0 Ekran Görüntüsü

Bir yazıcıdan beklediğiniz tüm özelliklere sahip bir PDF printer programı. Yazdırılabilir her türlü belge ve dökümanı PDF formatına çevirebileceğiniz güncel bir yazılım.

PDF Yazıcı Programı


PDF995 Printer Driver ile tüm belgeleri daha doğrusunu söylemek gerekir ise yazıcıdan çıktı alabildiğiniz tüm belgeleri PDF formatına dönüştüren mükemmel bir ofis yardımcı programıdır.

Bir program düşünün ki tüm yazıcıdan çıktı alabildiğiniz tüm belge ve resim dosyalarını PDF e çevirebiliyor. Programın çalışma mantığı normal bir yazıcı mantığında çalışıyor. Bir örnek vererek programın çalışma mantığını sanırım daha iyi anlatabiliriz. Programı indirip kurulumunu yaptıktan sonra yazıcılar kısmında PDF995 diye yeni bir yazıcı tanımlanmış oluyor tabii ki bu sanal bir yazıcı sadece pdf dosyası oluşturmak için kullanıyoruz.

Örneğin bir word yada excel dosyanız var 10 sayfadan oluşuyor ve siz bu sayfalardan sadece 3,5,7. sayfaları yazdırmak istiyorsunuz yazdır sekmesine gelip PDF995 i seçip sayfa faları 3,5,7 diye yazıcı kısmına yazmanız yeterli program bu sayfaları belgeden çekip direkt olarak belirlediğiniz yere pdf olarak kopyalıyor .
Aynı şekilde isterseniz tüm belgeyi seçip sayfa numarayı belirtmeden direkt yazdır dediğinizde yine belgeniz otomatik olarak belirlediğiniz yerde pdf formatına dönüşmüş bir şekilde kaydetmiş oluyorsunuz.

PDF995 Printer Driver çok kullanışlı olup bir yazıcı gibi kullanılıyor olması tüm belgelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde PDF formatına dönüştürmenizi sağlaması ve kolay kullanımı sebebi ile tüm bilgisayarlarda bulunması gereken çok etkili bir program olarak tavsiye ediyoruz.

Not: Driverin çalışabilmesi için yüklemeniz gereken Free Converter yazılımını buradan indirebilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.