PhraseExpress

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PhraseExpress 12.0.105Üretici: Bartels Media (Ücretsiz)


PhraseExpress 12.0.105 Ekran Görüntüsü

Kullanışlı ve ücretsiz bir metin editör programı olarak Phareseexpress metin yazma işlerinizi dahada kolay bir hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı Metin Editörü Programı


Bu program ile metinlerinizi kolayca düzenleyebileceksiniz. Phareseexpress programı ile bilgisayardaki makalelerinizi düzenleyebilirsiniz. Bilgisayarda yazı yazarken özellikle aynı paragraf ve cümleleri tekrar yazmamak için bu programı kullanabilirsiniz. Programa bazı anahtar kelimeleri önceden yüklüyorsunuz. Bu anahtar kelimeler için önceden belli paragraf veya cümleleri oluşturmak zorundasınız.

Daha sonra bu programı kullanarak yazı yazmaya başladığınızda aynı cümle ve paragrafı tekrar kullanmanız gerekebilir. Bu durumda phrase express programının en önemli özelliği devreye giriyor. Akıllı anahtar kelimelerinizi textin içine girdiğinizde daha önceden yazmış olduğunuz cümle veya paragraflar o yere otomatik olarak yazılıyor.

Programı kullanabilmek için phrase express işlemini daha önceden yapmış olmanız gerekiyor. İndirme ve kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın çalışmasına bir örnek verelim. 3–4 sayfalık bir yazı yazdığınızı düşünelim.

Yazının konusu 2. Dünya savaşı olsun ve yazıda sıkça Hitlerin kurmuş olduğu belirli 7- 8 kelimelik bir cümleyi en az 10 defa geçirmeniz gerekecek. Bunun için bu cümleye daha önceden bir kelime ile adlandırabilirsiniz. Örneğin bu kelime Hitler olsun. Siz Bu 7–8 kelimelik cümleyi her defasında yazmak yerine sadece bu kelimeyi yazdığınızda otomatik olarak cümle yazılmış olacaktır.

Phrase express otomatik olarak numara, e-posta adresi ve kişisel bilgileri de girmektedir. Yine aynı şekilde önceden belirlediğiniz bir cep telefonu numarasını tekrar tekrar yazmak yerine önceden kodlamış olduğunuz kelimeyi direkt yazdığınızda program otomatik numara olarak yazacaktır.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Büyük Güncelleme

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle PhraseExpress:
Video İzle PhraseExpress:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotel Management System
Hotel Management System bir otel yönetim programıdır.

Batch PPTX to PPT Converter
Office 207 den sonra PPTX dosya uzantısı ortaya çıkmıştır officenin eski sürümleri ile bu..

Apache OpenOffice
Açık kaynaklı alternatif bir office benzeri program olan Apache Open Office i kullanabilirsiniz.

OfficeFIX
Her türlü office belgesini kurtarma özelliğine sahip olan program en çok kullanılan office..

Bytescout XLS Viewer
Bytescout XLS Viewer, işte size tamamen ücretsiz bir excel dosyası görüntüleme programı.

XLS Padlock
XLS Padlock MS Excel dosyalarının kopyalanmasını önlemek için hazırlanmış bir koruma programıdır.