Picture Collage Maker Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Picture Collage Maker Pro 4.1.3Üretici: PearlMountain Software (Ücretsiz Deneme)


Picture Collage Maker Pro 4.1.3 Ekran Görüntüsü

Kolajladığınız resimleri ya da albümleri tek tek veya toplu olarak yazdırma desteği sağlar. Picture Collage Maker Pro ile arka plan resimlerini ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz.

Picture Collage Maker Pro Kolaj Hazırlama Programı


Resimlerinize kolajlar ekleyebilmek, güncelleyebilmek, silebilmek istiyorsanız Picture Collage Maker Pro programı eşsiz bir kullanımı ile size kolaylık sağlayacaktır. Farklı temalarda kolaj oluşturabilirsiniz. Bu kolajları zamanlayıp, takvimsel olarak kontrol edebilirsiniz. Picture Collage Maker Pro programı sayesinde istediğiniz resimlere efekt ya da çerçeve ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri toplu olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Programda kolay kullanım sihirbazı sayesinde kolajlarınızı zahmetsiz ekleyebilirsiniz.

Kolajladığınız resimleri ya da albümleri tek tek veya toplu olarak yazdırma desteği sağlar. Picture Collage Maker Pro ile arka plan resimlerini ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz. Geri ya da ileri alma özelliği ile yanlış işlemleri 0 an indiriyorsunuz. Oluşturmuş olduğunuz kolajları masa ütünüzün arka planı olarak belirleyebiliyorsunuz. Bir kolajı kaydederseniz daha sonra tekrardan düzenleme imkanı elde ediyorsunuz. Resimlerinize yazı ekleyebilirsiniz. Ayrıca birçok dosya formatınıda destelemektedir. Örneğin ; bmp, jpg, gif, png, tif, tga v.b Programın sıkmayan, eğlenceli , sade ve şık bir arayüzü vardır.

Bu sayede ileri düzeyde bilgisayar bilgisine gerek kalmaz. Çok basit işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Kolajları nasıl hazırlamak istediğinize bağlı olarak farklı çözünürlük seçeneklerini kullanabilirsiniz. Hatta yatay ya da dikey olmasını ayarlayabilirsiniz. Picture Collage Maker Pro programının içinde ücretsiz şablonlar , takvimler, baskılar mevcuttur. Hazırlamış olduğunuz resimleri isterseniz arkadaşlarınızla paylaşın , isterseniz fonksiyonel olarak yazdırma işlemini uygulayın.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Picture Collage Maker Pro:
Video İzle Picture Collage Maker Pro:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..