Pocket Tanks

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Pocket Tanks 1.3Üretici: Pocket Tanks (Ücretsiz)


Pocket Tanks 1.3 Ekran Görüntüsü

Stratejik atışlarla rakibinizi alt etmeye çalıştığınız güzel ama basit bir tank ateş oyunu.

Klasik Ama Güçlü Bir Tank oyunu


Pocket Tanks, Arazi üzerinde iki tank arasındaki geçen tutku bir savaş oyunudur. Silahlar için rakibiniz ile sürekli savaş halinde olacaksınız. Oyun demo olsa bile 3D grafikleri ile kısa sürede kendisine bağımlı hale getiren harika bir oyundur. Silahları kendi isteğinize göre dağıtıp kullanabilirsiniz yada silah için rakibiniz ile savaşıp puan topladıktan sonra daha iyi silahları seçebilirsiniz.

Bu özelliği yüzünden diğer tank oyunları içinde adını duyurmuş bir oyun. Eski bir amiga oyunundan esinlenerek hazırlanmış bu oyun, zor ve engeli bol olan bir arazide iki tank arasında geçiyor. Tanklar açılarını ve silah gücünü kullanarak birbirlerine en çok zararı verip, puan almaya çalışıyor.

Aldıkları puanlar ile yeni açılan silahları seçip bir sonraki hamlelerinde rakiplerini alt etmeye çalışıyor.
Bir çok silah çeşidini kullanmanıza imkan veren oyunda, sniper rifle gibi silahlar ile rakibinizi vurursanız 100 puan alabilir, pile driver ile yerin dibine sokabilir, napalm ile küle çevirebilirsiniz, tommy gun ile rakibinizin makinalı silah ile korkutabilirsiniz. Silahlara alıştıktan sonra kolaylıkla en zor seviyede bile oyunu kazanabilirsiniz. 2 player modunda çalışan oyunu arkadaşınız ile oynayabilir ve eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

Şimdiye kadar oynayabileceğiniz tank oyunlarını bir kenara bırakın. Bilgisayarınızda çok az yer kaplayan bir o kadar da hızlı olması ile tankların dünyasına hızlıca bir giriş yapacaksınız. Oynaması kolay oyun olduğu için, tankları alt etmek için strateji kurup zaferin tadını çıkartmak için acele edin. Oyunun en önemli ve en çok sevilmesinin nedeni ise pratik ve hızlı olması.
Çeşitli arazilerde hedef alıp silah kullanmanın zevkini yaşayacaksınız.

Rakibiniz için en doğru açıyı seçip ve 30 dan fazla silahlar ile hedefinizi yerlerde süründürebilirsiniz.
Yeni başlayanlar için silahları tanımak ve kullanmak için tek başına atışlar yapabilirsiniz. Eğer hızlı hareket etmeyi ve silah kullanmayı bilmiyorsanız belkide sizin için en iyi oyun bu olacak. Pocket Tanks isimli tank oyunu, oyuncular tarafından sevilerek oynanmaktadır.

Oyunun kurulumu ve oynanışı oldukça basittir. Oyunu oynayabilmeniz için süper zeki olmanıza gerek yok. Size açılan arazide uygun ve çeşitli sayıdaki silahları kullanarak rakibinizi hedef alacak ve farklı silahları kullanmanın zevkine bu oyun sayesinde ulaşmış olacaksınız. Adrenalin dolu "Pocket Tanks " oyununu oynamanızı tavsiye ederiz. Program o kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor ki taa Windows 95 den buyana yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışabiliyor olması dikkatimizden kaçmıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Minecraft
Farklı bir görünüme sahip olan Minecraft bir çok platformda ve birçok windows versiyonunda..

9Dragons
9Dragon Çin’in Ming Hanedanlığı zamanında geçen 9Dragons bir dövüş online bir dövüş oyunudur.