PrimoPDF

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

PrimoPDF 5.1.0.2Üretici: Nitro PDF Software (Deneme Yazılımı)PDF programları arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan PrimoPDF ile her türlü belgeyi pdf ye çevirebilirsiniz.

PDF Doküman Yaratma Programı


PrimoPDF, tüm belgelerinizi PDF dokümanına dönüştürebileceğiniz güncel bir yazılım. PDF artık iş hayatımızda kullandığımız en çok doküman türlerinden biri halini aldı, Ayrıca internet üzerinden de bir çok dosyayı artık pdf formatında yayımlanıyor. PrimoPDF indir bu işlerde sizlere büyük oranda yardımcı olacağını düşünüyoruz. Örnek vermek gerekir ise müşterinize word yada excel üzerinde bir teklif hazırladınız ve müşterinize göndereceksiniz ancak gönderdiğiniz teklifin içeriğinin başkaları tarafından değiştirilmesini de istemiyorsunuz.

İşte bu durumda PrimoPDF devreye girerek dosyanızı PDF formatına çevirmenize imkan veriyor sizde gönül rahatlığı içerisinde teklifinizi gönderebilirsiniz. PrimoPDF aslında ekranınızda gördüğünüz tüm belgeleri daha doğrusu yazdırılabilir tüm belgeleri PDF ye çevirebilir.

Programın kurulumu ardından program sisteminize kendi sanal yazıcısını kuruyor pdf ye çevirmek istediğiniz belgeyi yada görüntüyü seçip yazdır deyip PrimoPDF yazıcısını seçmeniz yeterli ve pdf dosyanınız hazır. PrimoPDF, PDF dosyalarını ekran, baskı yada ebook veya baskı olarak optimize edebilirsiniz. Ayrıca programın oldukça güzel bir başka yanı ise belgelerinizi 128 bit ile şifreleyebiliyorsunuz ki bu da dosyalarınızın güvenliğini arttırmış oluyorsunuz.

PrimoPDF ayrıca dosyalarınıza etiket, başlık, anahtar kelime , yazar bilgisi gibi bilgiler ekleyebiliyorsunuz buda dosyaları aramanız esnasında oldukça yardımcı olabilecek bir araç, aynı zamanda program 64 bit sürümlü işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışıyor. Programın ikili byte karakter ve non-TrueType font desteği olması gücüne güç katmış diyebiliriz. Genel hatları ile oldukça başarılı ve güçlü yapısı ve stabil çalışmasının yanında kullanıcı dostu arayüzü ile sürekli kullanabileceğiniz güncel bir PDF converter olarak kullanabileceğiniz güzel programlardan biri olarak listenize eklemenizi tavsiye ederiz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.