Prism Video Converter Plus Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Mac Ses ve Video Format Dönüştürme Araçları Prism Video Converter Plus Mac

Prism Video Converter Plus Mac 2.55Üretici: NCH Software (Ücretsiz)Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlada çalışabilen ve bir çok güncel video formatını rahatlıkla birbirleri arasında değişe bilen Prism Video Converter Plus Mac versiyonu ile kullanıcılarının emrine amade. Sizde bir mac bilgisayara sahipseniz ve e

Mac için Video format Dönüştürme Programı


Mac Prism video File Converter Plus Mac işletim sistemlerinde programlar genelde sınırlı olsada artık gelişen yazılım teknolojileri ile beraber bir çok yazılım firması artık her programın Mac versiyonlarınıda piyasaya sürüyor. Bu programlardan biride NCH Software nin programlarından biri olan Mac Prism Video File Converter Plus video Format dönüştürme programları arasında yavaş yavaş yerini almaya başlayan küçük ama kullanımı kolay bir programdır. 

Programın genel özellikleri  FLV, MP4, 3GP, VOB, WMV, MPEG avi, asf, divX, flv, mov,mp4, 3gp, m4v, dvd, ogm ve Xvid gibi birçok formati ; aslında windows media playerin oynatabildiği tüm video dosyalarınızı kolayca dönüştürebilen bir programdır.Ayrıca program bir çok mobil aygıtın PSP, iPod, MP4 player ve android uyumlu cihazların video formatlarını da desteklediği formatlara dönüştürebiliyor. 

Ayrıca Program ile DVD lerden direkt olarak görüntü dönüştürebiliyorsunuz bu işlemi sadece birkaç tıklama ile yapabilirsiniz.

Programın bir diğer özelliği ise dönüştürmek istediğiniz videonun framerate ve video çözünürlüğünü kendiniz belirleyebiliyorsunuz ve videolarım listesinden çoklu video dönüştürebiliyorsunuz.

Böylelikle iste kaliteli isterseniz alan video boyutunu daha da küçültmek için görüntü kalitesinden feragat ederek dosyalarınızı daha küçük boyutlarda kaydede bilirsiniz.

Son olarak Mac Prism Video File Converter Plus sayesinde bu kayıtlarınızı başka bir programa ihtiyaç duymadan direkt olarak program üzerinden CD yada DVD ye yazdırabilirsiniz.


Genel hatları ile oldukça başarılı bir program ve denemeye değer çoğalan video arşivinizi küçülterek daha saklama alanlarınızda kendinize daha fazla alan yaratabilirsiniz. Mac işletim sistemine uygun bu yazılımı denemenizde fayda olabilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Switch Audio File Converter Mac
Mac işletim sistemlerinde kullanılabileceğiniz güncel ve çok sayıda ses formatını destekleyen..

Total Video Converter Pro Mac
150 den fazla video formatı ve 30 kat daha hızlı convert hızı ile kesinlikle kullanılması gereken..

HandBrake Mac
Mac bilgisayarlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz güncel bir DVD Rippleme programı olan HandBrake..