RadioSure

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

RadioSure 2.2.1046Üretici: The Best Ware Studio (Deneme Yazılımı)İnternet üzerinden müzik yada yayın akışlarını kayıt edebileceğiniz kullanışlı bir program.

Online Radyo Dinleme Programı


RadioSure programı ufak ama büyük kapsamlı bir radyo dinleme yazılımıdır. Günlük yaşantımızın vazgeçilmezi olarak herkes müzik dinleme ihtiyacı duyar. Arşiviniz ne kadar büyük olursa olsun radyo programları kadar geniş kapsamlı bir arşive kimse sahip değildir. RadioSure sizlere radyo kanalları ile ilgili birçok özellik sunmakta. RadioSure yazılımının içinde yerel ve yabancı olarak 12.000 tane radyo kanalı bulunmaktadır. Üstelik arama filtreme özelliği ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Beğendiğiniz radyo kanalını favorilere ekleme, radyolar arası geçiş özelliği ve birçok özellik sağlamakta.

RadioSure sayesinde radyoda çalan şarkıyı kayıt ederek MP3’e çevirme imkânınızda bulunmakta. Sadece şarkı kaydının yarı sıra istediğiniz bir radyonun saatlik veya günlük çaldığı şarkıları MP3 olarak kayıt edebilirsiniz. Üstelik şarkı geçişleri arasındaki algılama özelliği sayesinde şarkılar birbirine girmiyor farklılıkları belirgin hale gelmiş oluyor. Yazılım mp3, wma, ogg vorbis, aac+ gibi bir çok internet radyo formatı desteği de sağlamaktadır. Yazılımın radyo arama özelliği oldukça detaylı hazırlanıp bölge, şehir, tür gibi detaylı bir şekilde radyo kanalı arama imkânı sağlamaktadır.

Bu kadar fazla özelliği olan RadioSure’nin boyutu sadece 5.75 MB.  Üstelik herhangi bir kurulum gereği duymamaktadır. Hiçbir kurulum işlemi yapmadan indirdikten sonra direk olarak programa giriş yapıp radyo dinleyebilirsiniz. Program Windows XP ve sonrasındaki bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmakta şuan için windows 8 desteği bulunmamakta aynı zamanda şu an için Türkçe dil desteğide yok anacak yakın zamanda hem window 8 desteği hemde Türkçe dil desteği olan versiyonunda yayımlanacağını düşünmekteyiz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle RadioSure:
Video İzle RadioSure:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SAM Broadcaster Pro
İnternet üzerinden radyo dinlemek artık çok popüler hale gelmiş bir alışkanlık olmuş diyebiliriz.

CherryPlayer
Çevrimiçi yani online video izleme sitelerinden daha hızlı video izlemek isteseniz CherryPlayer..

Nero 2016 MediaHome
Video, Müzik, Fotoğraf gibi bütün multimedya dosyalarınızı yönetebileceğiniz Nero gibi köklü bir..

DJ Mix Pro
Yüksek kaliteli bir DJ programı arıyorsanız DJ Mix Pro aradığınız program olabilir.

MediaMonkey Standard
MediaMonkey Standard tam olarak amacına hizmet eden bir mulimedya program olarak tasarlanmış.

TagScanner
Program sayesinde elinizde bulunan tüm müzik dosyalarını etiketleyebilir ve aramak istediğiniz..