RAR Password Cracker

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

RAR Password Cracker 4.20Üretici: dnSoft Research Group (Ücretsiz)


RAR Password Cracker 4.20 Ekran Görüntüsü

Program RAR/WinRAR 3.xx, 4.xx, 5.xx versiyonlarını desteklemektedir. RAR Password Cracker ile şifresini unuttuğunuz yada şifresini bilmediğiniz rar dosyalarının şifrelerini bulmanızı 2 yol ile sağlar.

RAR Dosyası Şifre Kurtarma Programı


RAR Password Cracker, Winrar/RAR türünde sıkıştırılmış dosyaların şifreleriniz kırmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Program RAR/WinRAR 3.xx, 4.xx, 5.xx versiyonlarını desteklemektedir. RAR Password Cracker ile şifresini unuttuğunuz yada şifresini bilmediğiniz rar dosyalarının şifrelerini bulmanızı 2 yol ile sağlar. Birinci yöntem programın barındırdığı sözlük yöntemi veya ikinci yöntem olan listeleme yöntemi ile listede bulunan sözcükleri tek tek deneyerek şifreleri belirlemeye çalışabilirsiniz.

ikinci yöntem ile aynı zamanda harf yada sayı kombinasyonlarını denetebilirsiniz. Programa şifreli dosyayı gösterip a dan z ye yada A dan Z ye yada 0 dan 9 aralığındaki kombinasyonları seçebilir ve şifrenin karakter uzunluğunu da belirtmeniz gerekmektedir. Tabii ki burada şifre karakter uzunluğu ne kadar fazla olur ise şifrenin çözülmesi de o kadar uzun sürmektedir. Program basit ve orta ölçekli şifreler için kullanışlı olabilir ancak komplike şifrelenmiş dosyalarda sonuç alabileceğinizi düşünemiyoruz ama yine de acil durumlarda denenebilecek bir program olduğunu söyleyebiliriz.

Programın şu anda sadece İngilizce dil desteği bulunmakta ancak kullanımı çok basit kurulum ardından açılan pencere den crate new project seçeneğini seçiyoruz sonrasında load RAR Archine yi tıklıyoruz sonrasında dosyayı gösterip ikinci seçenek olan bruteforce attack seçeneğini seçip at begin örneği A at end kısmına da Z yi seçtikten sonra kaynak olan Chartset A....Z seçeneğiniz seçip ok dedikten sonra dosya ismi ve kaynağı göstermemiz yeterli sonrasını program kendisi hallediyor ve bulabilirse şifreyi size sunuyor. Dediğimiz gibi öyle süper bir program değil ama denemekte fayda olabilir diyor ve listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Password Cracker
Kayıp yada hatırlamadığınız şifreli dosyalarınız mi var?

PasswordBox.com Free Password Manager
Şifre Yönetme Eklentisi tüm internet tarayıcılara eklenebilen güncel bir şifre yönetme eklentisi.

RoboForm
Google Chrome, Mozilla firefox ve Opera gibi güncel web tarayıcıları ile uyumlu çalışa bilen..

Folder Lock
Bilgisayarlarımızda yada sanal ortamda güvenlik ve gizlilik git gide önemini arttırırken Folder..

Asterisk Logger  Ekran Görüntüsü Asterisk Logger
Yıldızlı şifreli programı indir.

WirelessKeyView
Network şifrenizi bir kere girin ve unuttuğunuz anda WirelessKeyView devreye girerek şifrenizi..