Refog Free Keylogger

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Refog Free Keylogger 8.6.0.2500Üretici: Refog (Ücretsiz)


Refog Free Keylogger 8.6.0.2500 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarınızın gün içinde sizin kontrolünüz dışında kullanıldığını mı düşünüyorsunuz? Refog Free Keylogger bu şüphelerinizi ortadan kaldırabilir.

Klavye Kayıt Programı


Refog Free Keylogger, bilgisayar başında değilken olup bitenleri size haber veren ücretsiz bir keylogger yazılımıdır. Bilgisayarınızı kullanan başka bir kişinin hangi sitelere girdiğini yada ne işler çevirdiğini merak ediyor musunuz?
Refog Free Keylogger programını indirip bilgisayarınıza kurun. Diğer kişinin yaptığı tüm işlemler program tarafından kayıt altına alınmaktadır. İnternet sitelerindeki şifreleri kaydeden bu program ile şüphelendiğiniz kişinin internet şifrelerine ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanılabilen keylogger programları içinde en iyi yazılımlardan biridir.Bilgisayarınızı kullanan başka bir kişiye gizlenip sadece sizin emriniz ile ortaya çıkacak.

REFOG Keylogger, program ile eşiniz, çocuklarınızın ya ofis çalışanlarınızın internette girdiği siteleri an be an takip etmenize imkan sağlar. Programın kurulu olduğu bilgisayarın klavyesinden basılan her harf size ulaşır. Bir kişinin internette neler yaptığını merak ediyorsanız o kişinin bilgisayarına programı kurup arkanıza yaslanın. Program sizin için bütün kayıtları atlamadan tutup size rapor verecek.

Refog Free Keylogger, sizden başkasının kullanmasını istiyorsanız yönetim paneline şifre koyabilir bir başkasının programı açmasını engelleyebilirsiniz. Revealer Keylogger Free ile asıl amaç bilgisayarınızda olup bitenleri takip etmektir.
Diğer keylogger programları gibi log gönderme amacı taşımaz programı kurduğunuz zaman sizin seçtiğiniz özelliklere göre kayıtları kolayca görebilirsiniz. Programın çalışırken kendini gizlemesi ve şifre yönetimi ile özellikle aileler için ideal bir keylogger yazılımıdır. Programın ücretsiz olma avantajı ve sınırsız kullanma imkanı ile piyasanın en iyilerinden biridir. Arzu ederseniz programı satın alıp ekstra olarak log göndermesini de isteyebilirsiniz.

Kaspersky, avast, nod32 gibi antivirüs programlarına yakalanmadan her bilgisayarda rahatça çalışır ve ne bilgisayarınızda neler olup bittiğini kolaylıkla takip altına alabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Refog Free Keylogger:
Video İzle Refog Free Keylogger:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotspot Shield
En çok kullanılan Proxy programı Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

Ultrasurf
Özellikle devletlerin bir takım nedenlerden dolayı bazı internet sitelerini engellemeleri moda..

Real Hide IP
Güncel bir IP gizleme programı olan Real Hide IP ile internete bağlanınca IP nizi gizleyebilir ve..

Free Folder Protector
Güvenlik bir PC deki en önemli ilkelerden biridir.

Freegate
Ücretsiz proxy programı, oldukça eski bir yazılım olan freegate tecrübesi ile eşsiz deneyimler..

Anti Tracks
Anti Tracks bir internet trayıcı geçmişi silme programıdır.