Registry Cleaner Free

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Registry Cleaner Free 2.5.0.8Üretici: Registry Cleaner Free (Ücretsiz)


Registry Cleaner Free 2.5.0.8 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarım 64 bit veya Windows XP diye çalışmaz demeyin her bilgisayarda hatta netbook'lar da bile kayıt defterini mükemmel uyumlu derecede temizleyerek bilgisayarınızı uçuruyor.

Kayıt Defteri Temizleme Programı


Registry Cleaner Free, Windows için en hızlı ve en güvenilir kayıt defteri temizleyicidir. Programın genel çalışma mantığı kayıt hataları, onarım kayıt dosyalarını düzeltmek, kayıt tarama DLL hataları kaldırmak ve bilgisayarın gücünü ortaya çıkarmak için performansı zirveye taşımaya çalışmaktır. Program tüm Windows sürümleri ile uyumludur. Bilgisayarım 64 bit veya Windows XP diye çalışmaz demeyin her bilgisayarda hatta netbook'lar da bile kayıt defterini mükemmel uyumlu derecede temizleyerek bilgisayarınızı uçuruyor.

Programın Genel Özellikleri ;

• Bilgisayar Güçlendirme ve Hızlandırma

 Registry Cleaner Free, ile bilgisayarınızın çok yönlü koruma altında. Bu program sistemi mükemmel derecede tarar ve en yüksek performansta PC hızınız için, geçersiz kayıt defteri girişlerini, gereksiz dosyaları ve daha bir çok gereksiz sistem dosyalarını optimizasyon için kaldırır.

 % 100 Ücretsiz.Bu sayede hiçbir ücret ödemeden rahatlıkla bilgisayarınız hem arındırır hem güçlendirir hemde hızlandırırsınız.

• Hızlı ve Kolay Kullanım Daha hızlı sabitleme hızı ile, milisaniyede tarama deneyiminin keyfini çıkarın. Kullanıcı dostu arayüz tasarımı, sadece birkaç tıklama gerektiriyor.Tüm işlemler hızlıca bitip bilgisayarınız güçleniyor.

• All-in-one Registry Fix fonksiyonu yanında, diğer yerleşik araçlar vs Tüm bu görevleri tek seferde çözülebilecek Gizlilik Sweep, Önemsiz Dosyaları Temizleme, Sistem Optimizasyonu, içerir.

• Tam Otomatik olan Registry Cleaner Free programı 4 ana fonksiyonda çalışıyor.Basit Temizleme ile sadece gereksiz Kayıtları kaldırıyorsunuz,Orta Seviye ile gereksiz kayıtlar ve ek sistem dosyaları siliniyor ve Profesyonel fonksiyon bilgisayarınızda programın düşündüğü bütün gereksiz kayıtlar siliniyor.

Tabi silmeden önce program bunları kayıt altına alıyor bu sayede yanlış bir durumda veya sistem hatalarında geri yükleme yapabilirsiniz. Programın arayüzü ingilizcedir fakat kullanım kolaylığı sayesinde hiç zorlanmadan hızlandırabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..