Retrica IOS

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Retrica IOS 2.11.4Üretici: Venticake Inc (Ücretsiz)iOS cihazlarında kullanılabilen resim paylaşımı sosyal ağ uygulaması.

IOS Cihazlar için Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşım Programı


Retrica mobil cihazlar için hem ios  işletim sistemlerine sahip olan akkılı telefon ve tabletler için geliştirilmiş milyonlarce kez indirilmiş bir fotoğraf düzenleme programıdır. Mobil cihazların gelişmesi ve yaygınlaşmaları ardından artık her yerde fotoğraf çekebiliyoruz ve bir çok fotoğrafı da anında paylaşıyoruz aynı zamanda üzerilerine efektler ekleyerek daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.

Bu tip durumlar için kullanabileceğiniz programların en önde geleni dahası iTunes da en çok indirilen programlar arasında yer alan bir yazılım olduğunu söyleyelim. Peki program ile neler yapabiliyorsunuz  öncelikle çektiğiniz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızı program üzerine tanımlayarak anında facebook, twitter, Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında anında paylaşabilirsiniz. Programın çok çeşitli filtreleri sayesinde fotoğraflarınızı bütünü ile değiştirebilir farklı görünümler katabilirsiniz. Programın otomatik focus tespit özelliği sayesinde fotoğrafın odaklandığı görüntünün arka planını bulanıklaştırarak profesyonel makinelerle çekilmiş hissi verebilirsiniz.

Ayrıca fotoğraflarınıza siyah beyaz efekt, çerçeve ekleme, fotoğrafı kesip istenmeyen yerleri çıkarma, sepya efekti, programın 80′ın üzerinde efekti sayesinde polaroidi, deniz altı, koyu sarı, kış, ilkbahar, sonbahar efektlerini birkaç dokunuşla saplayabilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği maalesef şuan için yok ancak Türk kullanıcıların internetteki ağırlığını hesaba katarsak en kısa sürede bu sorununda ortadan kalkacağını düşünüyoruz. Gerçi mobil uygulamalarda dil sorunu pek önemsenmez ama yinede önemli bir ayrıntı diyebiliriz.

Program hem Android hem de IOS işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışması da her iki platform da da kullanılmasını sağlıyor. Android işletim sistemi için olan versiyonuna buraya android indir" href="https://www.alindir.com/retrica-android-indir" data-mce-href="https://www.alindir.com/retrica-android-indir">TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Instagram iOS
Beğendiğiniz fotoğraflarınızı instagram üzerinden direkt olarak paylaşmanızı sağlayan instagram..