Revo Uninstaller Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Revo Uninstaller Pro 3.1.7Üretici: VS Revo Group (Ücretsiz Deneme)


Revo Uninstaller Pro 3.1.7 Ekran Görüntüsü

Gelişmiş bir program kaldırma programı olan Revo Uninstaller Pro ile sisteminizden kaldırmakta zorlandığınız programları kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Kolay program Kaldırma Programı


Revo Uninstaller, işletim sisteminizde bulunan programları kolaylıkla ve zorlanmadan silebileceğiniz küçük ama etkili bir yazılım.Programın bu versiyonu ücretsizdir ve sisteminizin daha hızlı çalışmasına yardımcı olabilecek etkili bir programdır.

Aslına bakarsanız bu işi tüm windows işletim sistemlerinde denetim masasından program Ekle/Kaldır aracı ile yapabiliyorsunuz ancak windows program ekle kaldırın eksik yanlarını bu programla giderebilirsiniz.

Örneğin program ekle kaldır da bulamadığınız bazı programları Revo Uninstaller kolaylıkla buluyor program sistemde kurulu olan tüm programları bir pencerede topluyor ve sizde istemediğiniz programları buradan silebiliyorsunuz. Revo Uninstaller indir ve kur işleminden sonra açılan pencerede bir tarama işlemi gerçekleştiriyorsunuz . Tarama işleminin ardından windowsun bulamadığı tüm kurulu programlar kaşınıza çıkıyor. Gereksiz programları silerek sisteminizin biraz daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. program sadece programları değil kullanıcı kayıtlarını yada bir takım dosyaları hızlıca silebiliyorsunuz.

Gereksiz programları sildiğiniz için windows her seferinde daha az program çalıştıracak ve sistemde gereksiz yere yükten kurtulmuş olacak.

Programın ayrıca sık kullanılanlar seçeneğinde bulunan eskiden kalma ama artık kullanmadığınız dosyalarınızı silebilir, otomatik başlatma yönetimi sayesinde windows açılışında hangi programların çalıştırılması gerektiğini belirleyebilir ki buda windowsun ilk açılış hızını olumlu yönde etkiler. Program sayesinde tüm Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Yandex gibi web tarayıcıların geçici dosyalarını ve tarayıcı geçmişini silebilirsiniz.

Bu ve benzeri birçok uygulaması ile Revo Uninstaller sistem temizliğine düşkün olan kullanıcılar için birebir faydalı olabilecek bir program olarak tavsiye listemizde yerini almakta.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Bazı ufak hatalar giderilmiş ve lisan dosyası güncellenmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Revo Uninstaller Pro:
Video İzle Revo Uninstaller Pro:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..