Samsung Kies

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Samsung Kies 3.2.14113_3Üretici: Samsung (Ücretsiz)Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı. Samsung Kies ile cihazınıza kolaylıkla bağlanabilir ve yazılımlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Samsung Cihazlar İçin PC yada Mac Bağlantı Programı


SAMSUNG Kies Samsung marka Telefon yada Tabletler için geliştirilmiş olan bir PC ile Telefon/Tablet yada Mac ile Telefon/Tablet tipi cihazlar arasında bağlantı kurmamızı sağlayan bir yazılımdır.Samsung kies ile yapabileceklerinizi listeleresek başlıca yapabilecekleriniz şunlardır.

- PC/MAC ile telefon yada tabletiniz ile bağlantı kurabilmek.
- Tablet/Telefon üzerindeki hafıza kartına ulaşabilmek.
- Cihazlarınıda ki Resmim, Ses, Video dosyalarına erişebilmek ve kopyalayabilmek.
- Tablet/Telefon üzerindeki kontak bilgilerinize ulaşabilmek bu bilgileri yedekleyebilmek değişiklik yapabilmek ve bu değişiklikleri senkronize edebilmek
- Google play dan indirdiğiniz uygulamaları güncellemek yada kaldırmak.

-  Samsung Kies cihazınıza kablosuz yani wifi yolu ile de bağlanabilir.

- Belkide en önemli özelliklerden biri Telefonunuzun yada Tabletinizin Firmware güncellemesini yapabiliyorsunuz. İsterseniz bu güncellemeyi manuel olarka yada otomatik olarak yapabiliyorsunuz. Her ne kadar bu uygulamayı telefonunuz üzerinden direkt olarak yapabiliyor olsanız da bazı durumlarda bu işlemi bilgisayarınızdan yapmanızda fayda var.

Samsung Kies aslında  iTunes in samsung daki karşılığıdır dersek yanlış bir söylemde bulunmamış oluruz.Program sayesinde yaptığımız tüm değişiklikler telefon yada tabletimizde eş zamanlı olarak senkronize oluyor ayrıca program sayesinde birçok dosyaya erişimimiz olduğu için örneğin SD kart yada telefonun dahili hafızasında bulunan MP3 dosyanıza bilgisayardan kopyalama yapabiliyorsunuz. Aynı işlemleri filim yada resim dosyalarınız yada birtakım belgelerinizi kopyalamak içinde kullanabilirsiniz.

Program sayesinde Frimware güncellemeleri yanında bozulmuş olan frimware dosyanızı yeniden yükleme yada hasar görmüş yazılıma sahip olan telefon yada tabletleri de düzeltmek için bir bağlantı aracı olarak kullanabilirsiniz. Program sadece Android işletim sistemine sahip telefon yada tabletler için değil aynı zamanda Samsung un BADA işletim sistemine sahip telefonlar içinde kullanılabilecek şekilde yazılmıştır. Eski yada BADA işletim sistemine sahip telefonlar için yukarıdaki özelliklerin hemen hepsini Kies ile kullanabiliyorsunuz . Program normal şartlarda satın aldığınız telefon ile verilen CD de mevcut ancak bu tip programlar bildiğiniz gibi sürekli güncellenir ve yeni özellikler eklenir bazı durumlarda oluşan hatalarda bu güncellemeler ile giderildiği için programın her zaman en güncel versiyonunu kullanmakta fayda var diyoruz. Programın tabii ki Türkçe dil desteği mevcut ayrıca Windows XP ve sonrası ki buna Windows 8 de dahil olmak üzere vista ve 7 ile de tam uyumlu çalışabilmekte ayrıca Kies Mac kullanıcıları için olan Kies Mac ve android OS 4.3 veya üstü için yayınlanmış olan Kies 3 versiyonunu da aşağıda ki indirme linkinden ulaşabilirsiniz.

Android yada BADA işletim sistemine sahip bir Samsung marka telefon yada tabletiniz var ise Kies bilgisayarınızda mutlaka olmalı diyor ve sitemizdeki yerini gönül rahatlığı ile veriyoruz. 

Önemli not:  Kies ve Kies 3 ün bilgisayarınızda çalışabilmesi için Microsoft .Net Framework 3.5 , Windows Media Player 10 veya daha sonraki sürümlerinden biri ve  DirectX 9.0C veya üzeri bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.


Samsung Kies  3 indir  DownButton

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Samsung Kies:
Video İzle Samsung Kies:
http://www.samsung.com/tr/support/usefulsoftware/KIES/#none

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..

DiskAid
iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile bilgisayarınız ile senkronizasyon ve yönetim..