Screen Grab Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Screen Grab Pro 1.7Üretici: Traction Software (Ücretsiz)


Screen Grab Pro 1.7 Ekran Görüntüsü

Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran görüntüsü yakalama programı.

Ekran görüntüsü yakalama programı


Bu program ile ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz. Screen Grap Pro ile bilgisayar ekranınızda oluşan görüntüleri kaydedebilirsiniz. Bu programı monitörün fotoğrafını çeken bir program olarak düşünebilirsiniz. Bazen bilgisayarınızda kısa süreli çıkan fotoğrafları o anda belleğe almak isteyebilirsiniz. Screen Grap ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Görüntüleri anlık olarak yakalamak için klavyede bulunan F8 veya F9 tuşlarını kullanmanız yeterlidir. Çektiğiniz fotoğrafları bilgisayarınızda istediğiniz formata dönüştürmeniz mümkündür. JPG formatının yanı sıra PDF formatına dönüştürdüğünüz fotoğraflarınızı daha sonra kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Screen Grap Pro fotoğraf çekme programı sayesinde monitörünüzdeki görüntüleri anlık olarak kaydedebilirsiniz. Programda önceden yapacağınız birkaç basit ayarlama ile ekranınızdaki görüntüleri periyodik olarak kayda alabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızı birine verdiniz.

Ama bir yandan ne yaptığını ve hangi sitelere girdiğini de merak ediyorsunuz. Bunu öğrenmek için programı bilgisayarınızda açtıktan sonra 10 saniyede bir fotoğraf çekecek şekilde ayarlayabilirsiniz. 2-3 saatin sonunda bilgisayarın belleğinde onlarca fotoğraf birikecektir ve siz bilgisayar da yapılan işlemleri ayrıntılı bir şekilde görebileceksiniz.

Screen Grap Pro görüntü yakalama programında dikkat etmeniz gereken şey, programı açık unutmamaktır. İstemeden de olsa programı açık unuttuğunuzda bilgisayarınızın belleği dolabilir. Bu yüzden programı açık bırakmamaya özen gösterin. Çektiğiniz programı bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz. İster masaüstüne isterseniz hard diskin farklı yerlerine dilediğiniz gibi kaydedebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafların görüntü kalitesini düşürerek belleğinizde fazladan yer kaplamasının önüne geçebilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SMRecorder
Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt..

SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

WM Recorder
Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

LiteCam HD
Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..

PicPick
İndirebileceğiniz en güncel ve en kullanışlı programlardan biri.