Ses Değiştirici Android

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ses Değiştirici Android 3.2Üretici: Baviux (Ücretsiz)Android işletim sistemine sahip cihazlarda ses değiştirme uygulaması.

Android İşletim Sistemleri İçin Ses Değiştirme Programı


Ses Değiştirici, Android işletim sistemlerine sahip akkılı telefonlar veya tabletler de kullanabileceğiniz güncel bir ses değiştirme programıdır. Mobil cihazların gelişimi ile bir çok programın artık mobil uygulamalarını piyasaya sürüyor, bu uygulamaların çoğu ses, video ve resim uygulamalarıdır. Bu uygulamalardan bir tanesi de Ses Değiştirici android İndir dir.

Uygulama ile sesinizi kaydedip bir çok değişik ses moduna  dönüştürebilirsiniz. Bu vesile ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz, dönüştürdüğünüz sesleri kaydedebilirsiniz yada isterseniz sosyal medya üzerinden yada e mail  yolu ile aynı zamanda paylaşabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan uygulamada yapmanız gereken uygulamayı çalıştırıp açılan penceredeki mikrofon tuşuna basmanız ve Recording e başlamanızdır kayıdınızı bitirdikten sonra yine ortadaki kare yani stop tuşuna basarak kayıdınızı durdurumanız . Sonrasında hangi ses moduna dönüştürmek istiyorsanız o modu seçip ok tuşuna basmanız hepsi bu .

Sesinizi değiştirebileceğiniz başlıca modlar :

- Ters çalma modu 
- Helyum modu
- Hekzaflorid modu
- Mağara modu
- Robotik mod
- Alien modu
- Smurf modu (şirinler)
- Eski Radyo modu
- Sadece Vokal modu
- Sarhoş modu
- Minion modu

Gibi ve daha birçok ses modu ile sesinizi eğlenceye dönüştürün, uygulamaların genel özellikleri bu uygulamada mevcut kullanımı çok kolay ve ikonlar hem okunabilir hemde anlaşılabilir. Milyonlarca kez indirilmiş uygulamanın kullanıcılardan 71.981 kez tam puan almış olması uygulamanın kalitesini ortaya koymaktadır Android 2.3 sürümü ve sonrası için tam uyumlu çalışmaktadır.

Akıllı cihazlarını elinden düşürmeyenler için yeni bir eğlence olabilecek uygulama ses değiştirici android indir i denemenizde fayda var  üstelik voice changer  yani ses değiştirici tamamen ücretsizdir diyoruz ve mobil uygulamalar bölümümüze ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Instagram Android
Sosyal ağlar üzerinden fotoğraflarınızı paylaşabildiğiniz Facebook'un satın aldığı güncel bir..

Risale-i Nur Dinle Android Uygulaması
Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri tarafından yazılan ve İhsan Atasoy tarafından seslendirilen..