Shareaza

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Shareaza 2.7.9.0Üretici: Shareaza (Ücretsiz)2004 yılından bu yana gelişimini sürdüren bir P2P istemcisi olan Shareaza ile dosya paylaşımı deneyiminizi yükseltebilirsiniz.

Gelişmiş Bir Dosya Paylaşım Programı


Shareaza 2004 yılında, paylaşım amaçlı Micheal Stokes adındaki bilgisayar program yazılımcısı tarafından geliştirilmekteydi, yaklaşık olarak 30’a yakın dil desteği sağlanan bu programın kaynağı açık bırakıldığı için birçok yazılımcı tarafından geliştirilmiştir. Program adı, programın işleyiş sekline göre verilmiştir. İnsanların farklı linkler ile paylaştıkları tüm dosyaları, bu program sayesinde bulabilirsiniz. En iyi yönleri ise bozuk dosyalar, sesi kesilmiş mp3’ler ve sizi rahatsız edecek bütün paylaşımlardan uzak tutulmuştur.

Günümüz de insanlar internet üzerinden MP3 indirmekte güçlük çekmektedir. Bu program sayesinde en kaliteli formatlarda MP3,video ve aradığınız yazımları indirebilirsiniz. Üstelik programın ara yüzü performans için geliştirildiği için indirmek istediğiniz dosyaları anında hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Alanında diğer paylaşım programlarını geride bırakan shareaza ücretsiz bir MP3 indirme programıdır. Shareaza 'in üstelik Türkçe dil desteği de mevcut, bu özelliği ile kullanıcı sayısı da özellikle Türkiye de ki kullanıcılara da hitap ediyor . Program aynı zamanda Windows 2000 den buyana bütün işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışıyor.

Kullanımı oldukça basit bir programdır, sadece indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Kayıt olma derdi bulunmayan, casus yazılım olmayan bu program ile istediğiniz tüm dosyalara erişebilirsiniz. Zengin kaynaklara sahip olması, aradığınız tüm dosyalara erişme olanağı sağlar. Videoları, resimleri ve mp3’leri indirmeden ön izleme yapabilirsiniz. Genel hatları ile oldukça kullanışlı çok sayıda kullanıcısı ile aradığınız hemen hemen her türlü dosya çeşidini de bulabiliyorsunuz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

JDownloader
JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen..

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

Torrent Monster
Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde..