SharePod

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SharePod 4.2.0Üretici: Macroplant (Deneme Yazılımı)


SharePod 4.2.0 Ekran Görüntüsü

iTunes yapısı gereği windows kullanıcılarının alışık olmadığı bir arayüze sahip olduğundan alternatif programlar aranmaktadır. Bu programlardan biri de SharePod denemeye değer.

iOS İşletim Sistemleri Sahibi Cihazlar için PC Bağlantı Programı


SharePod ios işletim sistemlerine sahip olan mobil cihazlar için PC bağlantı ve düzenleme programıdır. Günümüzdeki mobil cihazların en önde gelenlerinden olan Apple cihazları olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz. Halen sekötün en önde gelen markası olsa da rakipleri Samsung, Sony, HTC gibi akıllı cep telefonu ve tablet dev üreticileri çok yakından takip ediyorlar. Hal böyle olunca milyonlarca Apple kullanıcısının birçok ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Örneğin bu cihazları Windows işletim sistemleri ile senkron etmek veya cihazın içindeki müzik, video veya resim dosyalarına bilgisayar üzerinden erişim sağlamak istenmektedir.

iPhone, iPad veya iPod gibi cihazlara erişim için itunes programı üretilmiştir ancak bu programın çalışma mantığı iOS işletim sistemlerindeki kullanım mantığına dayalı olduğundan klasik Windows kullanıcıları iTunes programını kullanmada zorlanabiliyorlar. Ayrıca iTunes çalışma mantığına göre cihazınıza olan erişim oldukça kısıtlı olması kullanıcıları bazen memnun etmemektedir.

Tabii ki program geliştirici kişiler veya firmalar bu açığı fark ettikleri için iTunes e alternatif  birçok program üretilmiştir. Bu programların en başında gelenler iTools , Copytransi-funbox gibi programlar üretilmiştir. Bu tip programlar arasına yeni katılmış sayılan programlardan biri de SharePod programı eklenmiştir. SharePod ile cihazınıza kolaylıkla bağlanabilirsiniz ve itunes programına olan mecburiyetinizi de ortadan kaldırarak Windows ortamına uygun bir program ile daha kolay bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Programın başlıca özelliklerine şöyle bir göz atamak gerekir ise:

- Cihazınıza erişerek resim klasörünüzü yeniden ve daha kolay düzenleyebilirsiniz veya klasör içerisinde yeni albümler oluşturabilirsiniz.

- Müzik listelerinizi yeniden düzenleyebilir veya kendinize hazır müzik listeleri oluşturabilirsiniz.

- Cihazınızda bilgisayarınızdan müzik, video veya yeni resimler ekleyebilir yada program üzerinden direkt olarak silebilirsiniz.

- Ayrıca cihazınızın ister tüm klasörleri isterseniz medya klasörlerini yedekleyebilirsiniz.

SharePod ile iTunes in karmaşık yapısından kurtulabilir ve basit arayüzü ile kullanım rahatlığına kavuşabilirsiniz. Programın ücretsiz olması tercih nedeni olabilir ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ile de iTunesin sunduğu hemen hemen bütün özellikleri kullanabileceksiniz. Üstelik programı kullanabilmek için iTunes programının bilgisayarınızda yüklü olmasına da gerek yok diyor ve denemekte fayda var diyoruz. Ayrıca program windows 98 den buyana olan bütün işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışmaktadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle SharePod:
Video İzle SharePod:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SAM Broadcaster Pro
İnternet üzerinden radyo dinlemek artık çok popüler hale gelmiş bir alışkanlık olmuş diyebiliriz.

CherryPlayer
Çevrimiçi yani online video izleme sitelerinden daha hızlı video izlemek isteseniz CherryPlayer..

RadioSure
İnternet üzerinden müzik yada yayın akışlarını kayıt edebileceğiniz kullanışlı bir program.

Nero 2016 MediaHome
Video, Müzik, Fotoğraf gibi bütün multimedya dosyalarınızı yönetebileceğiniz Nero gibi köklü bir..

DJ Mix Pro
Yüksek kaliteli bir DJ programı arıyorsanız DJ Mix Pro aradığınız program olabilir.

MediaMonkey Standard
MediaMonkey Standard tam olarak amacına hizmet eden bir mulimedya program olarak tasarlanmış.