Sharp World Clock

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Sharp World Clock 7.14 Ekran Görüntüsü

Sharp World Clock 7.14Üretici: Johannes Wallroth (Ücretsiz Deneme)Sharp World Clock programı sayesinde birçok ülkenin o anki saatlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz bölgenin hava tahminlerini de öğrenme imkanınız vardır.

Sharp World Clock Saat Bilgisi Programı


Şehirler arası ya da ülkeler arası yolculuk yapacaksanız ve gideceğiniz yerin saatini öğrenmek istiyorsanız Sharp World Clock programı işinizi görecektir. Sharp World Clock programı sayesinde birçok ülkenin o anki saatlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz bölgenin hava tahminlerini de öğrenme imkanınız vardır. Sharp World Clock programı Windows işletim sisteminizle etkileşimli olarak çalışabilmektedir. Bu sayede birden programı masaüstünüze entegre olarak çalıştırabilirsiniz. Programın birden fazla seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında Yardım menüsü ile birçok özelliği rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Masaüstünüzde anlık saati , gece-gündüzü, bulunduğunuz yer ile saat farkını, hava durumunu, koordinant veya birçok özelliği tek tıklama ile görüntüleyebilirsiniz. Bunları gerçekleştirirken ek bileşenlere ya da internet tarayıcısına gerek duymazsınız. Sharp World Clock programı ile bilgilerini görmek istemediğiniz bölgeleri, şehirleri v.s programdan çıkartabilirsiniz. Sharp World Clock programında ülkeler bayrakları ile görüntülendiğinden karıştırma gibi bir hatanız mümkün değildir. Herhangi bir konum bilgisi girerek ya da isim yazarak da arama yapabilirsiniz . 

Sharp World Clock seçeneği ile elde edebileceğiniz bu program, kurulum esnasında bilgisayarınıza yüklenen çalar saat , yapışkan not, RSS gibi özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Sharp World Clock son sürümü ile birçok hatalar düzeltilmiştir. Bu program ile bilgisayarınızın saati otomatik olarak geriye ya da ileriye alınabiliyor. Eş zamanlı olarak dünya üzerindeki saatleride sorunsuz bir şekilde görebilirsiniz. Masaüstünüzde windows ile birlikte çalışan , sisteminizi yormayacak , saat sistem bilgisi içeren , şık tasarımlı , çalar saati ya da not bulunduran bir program arıyorsanız Sharp World Clock programı size göre.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Anuko World Clock
Dünya saatlerini masaüstünüzde görmek isterseniz Anuko World Clock programı bu konuda size..

Cool Timer
Ücretsiz olarak indirebileceğiniz saat ve alarm programlarından biri olan Cool Timer en güncel..

Alarm Clock
Alarm ve dünya saatleri ile donatılmış çeşitli arayüzlere sahip olan bir alarm programı.

Free Countdown Timer
İşlevsel, çekici masaüstü çalar saat arıyorsanız, CountDown Timer harika bir seçim olabilir.

Sharp World Clock  Ekran Görüntüsü Sharp World Clock
Bu amaçla geliştirilmiş olan en iyi uluslararası saat yazılımlarından birisi olan Sharp World..