SILKYPIX Developer Studio Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SILKYPIX Developer Studio Mac 6.0.23.3Üretici: Mirye Software (Ücretsiz)


SILKYPIX Developer Studio Mac 6.0.23.3 Ekran Görüntüsü

SILKYPIX Developer Studio ile dijital fotoğraflarınızın dahada renklendirebilirsiniz üstelik MAC OS cihazlarınızla daha kolay.

Dijital Fograf Düzenleme Programı


SILKYPIX Developer Studio ile dijital fotoğraflarınızın dahada renklendirebilirsiniz.

Program sayesinde MAC OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızı kullanarak fotoğraflarınız da ki renk farklılıklarını daha kolay giderebiliyorsunuz profesyonel renk yönetim motoru ile kontrast ayarlaması ,renk doygunluğu ayarı ,lens hatalarını düzeltebiliyor siyah ve beyaz ayarlamasını ve dijital ortamdaki siyah keskinliği sorununu kolaylıkla çözebiliyorsunuz.

Neredeyse sonsuz renk kombinasyonları sayesinde dijital fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenleyebiliyorsunuz. Fotoğrafçılık işletmelerinde renk düzenlemelerinde kullanılabilir.

Üstelik program bilgisayarınızın işlemcisini minimum oranda kullanarak diğer işlemlerinizi yavaşlatmadan çalışabiliyor.

SILKYPIX Developer Studio son sürüm indir oldukça başarılı ve çok net sonuçlar verebiliyor Fotoğraf işleri ile uğraşmayı sevenler için oldukça yararlı bir program olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca programın Pro versiyonunda daha fazla alt ve üst menü kontrolleri mevcut mac ile grafik tasarım ve fotoğrafçılık işlerinin daha kolay ve hızlı yapıldığını gön önüne alırsak bu programın denemeye değer olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Eklenen Kamera Destekleri: Canon PowerShot G3 X eklendi Casio EX-100F eklendi Casio EX-ZR3000 eklendi Ricoh GR II eklendi Canon EOS Kiss X8i / Rebel T6i / 750D eklendi Canon EOS 8000D / Rebel T6s / 760D eklendi Leica Q (Typ 116) eklendi Panasonic DMC-GX8 eklendi Sony DSC-RX10M2 eklendi Sony DSC-RX100M4 eklendi

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
JetPhoto Studio Mac
JetPhoto Studio Mac ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir ve sosyal ağlarda tek..

PhotoScape X Mac
Mac bilgisayarlarında özgürce ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz güncel bir dijital fotoğraf..

GIMP Mac
Grafik tasarım ve dönüştürme işinde Mac türü bilgisayarların hem daha başarılı hem de daha stabil..